Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a táskáról?

Mi a véleményed erről a táskáról?

Figyelt kérdés

Új iskolatáskát kapok..és nekem ez nagyon megtetszett..szeritetek milyen?

Jó iskolatáskának ?

[link]


[link]


2009. júl. 18. 18:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Könyveket, és füzeteket cipelni a hátitáska a legcélszerűbb, de ha divatozni szeretnél, szerintem klassz.
2009. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
89%
Ha kényelemes és belefér a cuccod,mér ne lenne jó? :)
2009. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
A hátitáska már teljesen kiment a divatból (bár én mindig azt hordtam) Sztem hordjad, ha neked tetszik, mondjuk nekem az anyaga nem teccik. De amúgy ha sok a cucc, akkor nagyon kényelmetlen meg rossz, legalább 3x olyan nehéznek érződik,mintha a hátadon vinnéd!
2009. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%
hát szerintem ez nagyon gáz...mmint maga a táska az jó de az a béna invaders minta...olyan gyerekes.én fel nem venném :S
2009. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

igen, nagyon csini, vidám.

én is szívesen hordanék ilyet suliba, csak már nem vagyok iskolás. :D

2009. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%

épp azért jó,mert gyerekes

^^ aranyos

attól függ,milyen a stílusod

2009. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
kocka
2009. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom, tök jól néz ki, de én nagyon megbántam, amikor oldaltáskát vettem gimi elején... Iszonyat sok könyvem van, szét is szakadt kb. 3 hónap után. És valaki itt írta, hogy kiment a hátizsák a divatból: hát én pont nagy ívben lesz*rom, hogy kiment a divatból, mivel heti 34 órányi cuccot nem fogok kistáskában cipelni, hogy megszakadjak. Nem szoktam adni a divatmajmok véleményére (ez nem a válaszolónak szólt, mivel nem ilyen szándékkal írta a válaszát, de szoktak rám hülyén nézni, és engem nem érdekel. Fura is, hogy aki sose viszi haza a könyveit, mert p*csatáskát hord, az bukott pár tantárgyból 10. végén, én meg a legjobb tanuló vagyok, pedig nem vagyok stréber...)
2009. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Hát ..van hozzá szivárványos övem is :D

egyépként a táska illik a stílusomhoz..:D

és kocka vagyok xd:D

csak anyukám aztmondta hogy nagyon fius..de szerintem unisex..:D

és 1-5ig hátizsákom volt..de annyira nemszerettem..most 85.ikba megyek :D

Köszönöm a válaszokat:D

2009. júl. 18. 19:32
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
19:32-es vagyok, na. Elég röviden véleményeztem a táskát, elragadott a hév :D Mint írtam, tök jól néz ki, meg nem tűnik olyan kicsinek, csak mérlegeld, hogy mennyi cuccod van, mennyit cipelsz naponta. Nyolcadikra még teljesen oké, de ha normális gimibe mész, ahol megkövetelik, hogy naponta tanulj, ott nem lesz a legjobb. 11.-es vagyok most.
2009. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!