Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék hízni egy pár kg-ot...

Szeretnék hízni egy pár kg-ot de hogyan?

Figyelt kérdés

azt olvastam valahol hogy babáknak való tápszert kellene innom.az használna?esetleg más megoldás?

14/L



2012. aug. 1. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
tészta. hidd el!!
2012. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Először is ne streszelj( főleg ezen ) mert úgy nem fog menni...

EGyél sokat, fogyassz olyan innit amiben van zénsav, pl szénsavas ásványvíz, ugyanis a szénsavtól kitágul a gyomrod, és ettől még éhesebb leszel, ezáltal fogsz többet enni. Naponta egyél legalább 5ször-6szor. REggel, tízórai, ebéd, uzsonna 3körül, uzsonna 5körül és vacsora este. Este SOKAT egyél mert akkor hízol csak.

És hogy miket egyél....olyan ételeket amiben sok a kalória, kenyér,péksütik ( amúgy az ételek csomagolására rávan írva hogy hány kalóriát tartalmaz,ezt megtudod nézni a boltban. ) De a lényeg hogy sokat sokat sokat, lehet 1 hét után azt mondod hogy áá nem bírsz többet enni, de hidd el, egyél sokat, este főleg dupla adagot, mellé mindig szénsavas ásványvizet igyál ( ne kólát mert az azért mégis csak drágább és talán egészségtelenebb) és észre se fogod venni,hogy annyit "zabálsz"mint egy malac!

:))


((Én úgy híztam régen,hogy heti 5 x ettem egy csipszet, ebben eleve majdnem 500 kalória van és ez nagyon megemelte a napi bevitelemet, ez mellett ettem még napi 4-5ször.))

2012. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
IGEn IGen az első válaszoló is jót írt, a tészta is nagyon hízlal. Tejfölös, túrós tészta,jó nagy adaggal, ESTE. :)
2012. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vegyél Supradyn-t! én is azt szedek mert vékony vagyok! másodjára szedem már de most 30 darabosról 60 darabosra váltottam! Nagyon étvágy gerjesztő mert vitamin! 1 hónap alatt 5 kilót is sikerült felszednem! nagyon boldog voltam de aztán elfogyott a vitamin és sikerült megfáznom így le adtam 2 kilót de már pótolom a hiányt! Higgy nekem nagyon jó! illetve hallottam a Béres cseppről! Sajnos arról nem tudok semmit mert elkezdtem szedni a Supradyn-t és nem is akarok mást!:D
2012. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,és mit gondoltok a tápszerről?
2012. aug. 1. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!