Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni?

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
nagyon durván nagy mellem van és nagyon ronda is meg minden..olyan mértékbe rossz a mellem hgy normális melltartót nem is tudok hordani helyette ilyen Ah Bra-t kell és abból is 2-őt 3-at egymásra csak hogy minimálisan fogják...nagyon rossz a formája meg csúnya meg minden ilyesmi...nem vagyok kövér..de azért husis....és ezt egy kicsit gáznak gonddolom mert nagyon sokan szivatnak emiatt és ez nagyon rosszul esik....na és itt a végén a csattanó...gondolom a korom szerintetek ilyen huszas -harmincas lehet....de ehelyett 13....most leszek 14...
2012. aug. 1. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:

kép nélkül elég nehéz megállapítani. de biztos nem lehet olyan szörnyű

esetleg ha egy hasonlót tudnál linkelni

2012. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de sajnos télleg olyan szörnyü
2012. aug. 1. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:
képet nem tudsz mutatni? akkor esetleg tudnánk segíteni 14/L :)
2012. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát igen ..kéne kép
2012. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem igazán szeretnék felrakni képet a mellemről
2012. aug. 1. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden méretű mellre lehet találni rendes melltartót. Szépen fogj egy mérőszalagot és mérd meg a mellcsúcson ill. közvetlenül a mell alatt a kerületet. Aztán nézd meg ebben a táblázatban, hogy mekkora. [link] Nekem is nagy mellem van (80F) és a gravitáció miatt nincs a nyakamban, de azért ki vagyok velük békülve :) Miért mondod azt, hogy a tiéd ronda?
2012. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztosan lehet találni a méretedben is melltartót, ha mást nem, csináltatni. Szerintem először érdemes lenne elmenned egy fehérnemű üzletbe (pl. Triumph), és ott hozzáértőkkel leméretni magad, akik megmondják a pontos méreted, mit érdemes keresned. Ha van ott rád való, akkor nyertél, ha nem, akkor legalább tudod, máshol mit keress.

Mivel még nagyon fiatal vagy, várnod kéne pár évet, majd elvégeztethetsz egy mellkisebbítő műtétet. Az egyik ismerősömnek volt, neki még a TB is támogatta, mert hátfájdalmai voltak a mellei miatt. Most is elég nagyok a mellei, de nem olyan óriásiak.

2012. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

úgyértem hogy ronda hogy lóg ilyen csíkok vannake rajta a bimbó rész se ott van ahol kéne lennie ilyenek


Nekem már most is vannak hátfájdalmaim

2012. aug. 1. 22:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne a szilikon mellekhez hasonlítsd a melledet! Ha nagyobb egyértelmű, hogy lógni fog valamennyire, a csíkok pedig a hirtelen növekedés miatt van. Ha a TB általi műtétet meg lehet neked csinálni, akkor az se most lesz, szerintem a 18 éves kort mindenképp meg kell várnod, mert addig (sőt sztem tovább is) növekedésben vagy. Addig amit tehetsz, veszel méretednek megfelelő melltartókat, olyat aminél a vállrésznél vastagabb a pánt, hogy ne vágjon be nagyon. Végezz minden nap hát és mellizom gyakorlatokat. Ezáltal a hátad megerősödik jobban fogja bírni a terhelést, a mellizom gyakorlatoktól vmennyire meg tud emelkedni a mell, azáltal, hogy alatta az izmot dolgoztatod.

Azt írod husis vagy, próbálj meg fogyni, mert fogyáskor (sokak bánatára) legelőször szinte mindenkinek onnan indul meg a zsír. De ne fuss, mert a nagy melleket nagyon megterheli a futás, és még jobban lógni fog :S Inkább biciklizz, görkorizz, vagy más aerob mozgást csinálj. Egyenlőre mást nem tudsz tenni...

2012. aug. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!