Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép lány Ő szerintetek?

Szép lány Ő szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Köszönöm a válaszokat!:) Ha gondolhatjátok leírhatjátok mi a véleményetek, miért szép, ha estleg csúnyának látod, miért látod csúnyának.


2012. júl. 24. 00:17
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim válasza:
100%
Szerintem a szemei a leg ijesztőbbek.Semmit mondó üres tekintete van. Félelmetes
2012. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim válasza:
vélemény : borzalmas..:O
2012. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szép,nekem mást jelent a szép.

Nagyon természetellenes,a vékony derekával és a felpumpált melleivel,bár az arca szép,és a szeme valami gyönyörű,de a szemöldöke és a haja sem nyerte el a tetszésemet,a haja nagyon szálkás, a szemöldöke meg olyan,mintha maga az ördögé lenne és valami rosszba sántikálna.

2012. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:

Nekem meg maga a szeme színe sem tetszik, ha barna szemei lennének, tényleg gyönyörű lenne, de ezek a nagy és vibráló kék szemek, meg ez a szőke haj hozzá..


'"királylány" azt hiszi csak mert kék szemű és szőke,

rád gyújtom a házat te lehetsz hamupipőke'


Valahogy ez jutott eszembe róla:D

2012. júl. 30. 22:23
 55/56 anonim ***** válasza:
én félek tőle.... brrr de szar :D
2012. júl. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:
: D Én is megijedtem először, hátulról élő barbenak néz ki
2012. júl. 31. 11:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!