Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Jól áll ez...

Milyen az alakom? Jól áll ez a fürdőruha? Hanyasnak tippelitek a méreteimet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. júl. 23. 17:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

az nem kifejezés, hogy nem vonzó, inkább undi, csak hogy ne mondjak trágár szavakat, mert az érzéseimet csak úgy tudnám kifejezni

tippelni? nem vagy te annyira érdekes, meg aztán azt meg mi a francnak?


19f

2012. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :) Pedig mások mások azt mondták hogy jó a felső is rajtam.. :( Na mindegy..akkor veszek mégegyet.köszi!:)

Utolsó..neked meg nocomment..ha így beszélsz a kiszemelt lányokkal..akkor gondolom nagy szerencséd lehet.;)

2012. júl. 23. 20:17
 13/18 anonim ***** válasza:
alakod nem rossz,fürdőruha felseje rémes szerintem. Melled talán 70A-75As lehet?
2012. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
szerintem gyönyörű vagy, jól áll a fürdőruha, tippelni nem tudok:)
2012. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

kiszemelt?

már az őszinteségi rohamomba is bele kell kombinálni?

2012. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam,hogy ne legyél őszinte..hanem azt hogy burkoltan is lehet.. elég lett volna egy NEM.
2012. júl. 23. 21:55
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vagy! :)
2012. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Jò az alakod;) a lapos hasadat een nagyon irigylem:P a bikini felsőt meg gyorsaan csereld le!!:) kisebbnek latszik benne a melled:) es egy kis bőrápolast javaslok;) meg szúnyogriasztót is;) am ne hallgass a köcsögökre szepvagy es keeesz:)hasaadra nagyonvigyaaz:DD
2012. aug. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!