Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vajon milyen fürdőruhában...

Vajon milyen fürdőruhában vagy mégis miben menjek a strandra?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond hogy a hasamon striák vannak /nagyon nagy mértékben/ a karomon is ezért szoktam csak háromnegyedes felsőket is ! és nem tudom vajon mi lenne az a fürdőruha felső vagy valami ilyesmi amit fel tudnák venni a strandra!Nem tudtok valami jó ötletet?Nagyon kellene már itt a nyár és szeretnék strandra menni még soha nem voltam.

2012. jún. 30. 13:15
 1/6 anonim válasza:
0%
mi az a "striá"?
2012. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mások is mernek úgy ujjatlan,fürdőruhát és bármit felvenni,hogy ilyen a kezük.Nekem is olyan először zavart utána már megbékéltem vele.De nekem még 1-2éve azt mondta a háziorvos,hogy lehet venni rá valami krémet a gyógyszertárba . Nyugodtan menj strandra és élvezd...ne a hibákkal foglalkozz! :)
2012. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A tankini divatos, és ha a comboddal is probléma van, vagy netán súlyfelesleged van, akkor nézd meg ezt az oldalt, itt van néhány tipp.


[link]


Ha meg mégsem vagy annyira problémás, írd csak be a keresőbe hogy tankini, és nézd meg a képtalálatokat. Ápol és eltakar, ráadásul divatos is.


Aukciós oldalakon is érdemes szétnézni ha üzletben nem találsz.


Vegyél egy nagy strandkendőt, vagy egy háromnegyedes ujjú strandruhát. Amikor nem a vízben vagy, vedd fel a ruhát, vagy terítsd a válladra a kendőt, hogy takarja a karod. Mondhatod a többieknek azt is, hogy nem akarsz leégni. :)


ILyensmire gondolok:


[link]

2012. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem és ezt [link] hol szerezhetem be ?
2012. júl. 12. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:

webshopban:

[link]


vagy aukciós oldalon:

[link]


vagy bemész egy üzletbe (nem tudok erre mit mondani én netről rendelek szinte mindent, de kolléganőm egy sima kínai üzletben vett hasonlót, és egyszer unalmamban nézegettem a kirakatokat, és vagy a C&A-ban vagy a Takkoban volt... de már meg nem mondom melyikben)

2012. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2012. júl. 17. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!