Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az új fürdőruhad...

Mit gondoltok az új fürdőruhadivatról?

Figyelt kérdés
Minden lányon ezt a fazont látom, és szerintem kb a 70%-nak előnytelenül áll. Ennyivel fontosabb, hogy divatosak legyenek, minthogy egy alakjukat előnyösen kiemelő, más fazonú fürdőruhát vegyenek fel? Ti milyet hordtok? Köszönöm a válaszokat! 19/L
2012. júl. 13. 13:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én nem vettem ilyet,de felpróbáltam borzalmasan állt. Hiába próbálta eladó belémbeszélni hogy jól áll,elsőre mindenkinek furcsa,engem fusztrállt. Helyette vettem new yorkerbe neon korall színű bikinit,gyönyörű!!

Engem amúgy inkább az amerikai mintás ruhák irritálnak,annyira tömegcucc lett,alapból nem is tetszik nem tudom mi a jó ebbe? MAGYAROK vagyunk!

2012. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem pont ilyen van, de levehetős a pántja. Szerintem az ilyen a túl nagy mellű, de a túl lapos lányoknak sem áll jól. Szerintem nem rossz ez sem, amit linkeltél, de tény, hogy a legtöbb fiatal ahhoz a testhez öltözik, amilyet szeretne, és nem ahhoz, amilyen ténylegesen van neki.

21/L

2012. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenki azt vesz fel amit akar. Ha valakin nevetségesen áll, akkor röhögd ki nos csá!
2012. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyenem. Folyton az az érzésem lenne, hogy kidobja a mellem (80C), ismerős vígan felvette a 75D melleire...

Nekem 3szögesek vannak, meg most vettem egy... hát igen érdekes, meghatározhatatlan fazon, pántos, de elég egyedi... :-D

2012. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!