Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az új fürdőruhad...

Mit gondoltok az új fürdőruhadivatról?

Figyelt kérdés
Minden lányon ezt a fazont látom, és szerintem kb a 70%-nak előnytelenül áll. Ennyivel fontosabb, hogy divatosak legyenek, minthogy egy alakjukat előnyösen kiemelő, más fazonú fürdőruhát vegyenek fel? Ti milyet hordtok? Köszönöm a válaszokat! 19/L
2012. júl. 13. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért,mi az új fürdőruhadivat?
2012. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
[link] ez nagyjából olyan. pánt nélküli, ez a lényeg. :)
2012. júl. 13. 13:20
 3/14 anonim ***** válasza:
ilyet, de az enyémnek van pántja. nagy cicin nem áll meg így, mint a képen :) bár vann sima háromszöges, megkötős fürdőruhám is, azt is szeretem.
2012. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én is ilyet hordok,azért,hogy ne maradjon nyoma a pántnak
2012. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én bár 2,5 éve nem voltam strand közelébe sem (ami hazugság, mert egyetemtől max. 150 m a strand), de lényeg, ohgy 3 éve nem strandoltam.


Mindenesetre valami ilyesmi az én rucim:

[link]


csak fekete és középen van rajta aranyszínnel virág.

Amúgy azért ilyet hordok (hordanék), mert kövér vagyok.


22/L

2012. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez a kedvenc fajtám lányokon, de tényleg nem sokaknak áll jól
2012. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nem csak a fürdőruha kapcsán, de ez is egy jó példa arra, hogy a fiatalok közül igen elenyésző azok száma, aki tényleg egyediek, és a van saját stílusuk és aszerint öltözködnek....reggelente felszállok a buszra és meg sem tudok különböztetni a lányokat....most a szűk szárú csípőfarmer pl a divat, mind abban van...nem számít, hogy kibuggyan a hája, vagy olyan görbe a lába, mint a sz@r, felveszi, mert ez a menő....ugyanez a fürdőruhával is....iszonyat
2012. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%

Nekem nem ilyenem van :DD nekem lila nyakba kötős van:D

De nekem amúgy se nagyon tetszik ez a fajta.. nem tudnék benne strandon normálisan mókázni, mert mindig néznem kéne hogy nincs-e kint a mellem... nekem nem jön be... 15/l ja amúgy tényleg a többségen ilyen van, mert követik a divatot... én nem... haha.. de legalább én nem majmolom őket!

2012. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
81%-sal egyetértek... tényleg mindenki csak majmolja a másikat... nekem nem szokásom, de ami nekem megtetszik és úgy látom hogy jól is áll azt hordom.. de sosincs kint semmim.. előző.. 15/l
2012. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lesz@rom a divatot.
2012. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!