Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Negyvenéves férfinél a sörhas...

Negyvenéves férfinél a sörhas (nem nagy) : -undorító? -elfogadható? -kimondottan vonzó?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
A fenti opciok kozul egyik sem. Nem mondanam ilyesmire, hogy undorito, de nem elfogadhato, es plane nem vonzo. Inkabb kiabrandito.
2009. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Én nagyon nem bírom... ha már egy 80 éves bácsika is rendben bírja tartani magát, nehogymár egy negyvenes ne bírjon el a sörhassal :S valahogy az izmot vonzóbbnak tartom, nem is tudom miért.. :S
2009. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oda a maradék önbizalmam :) Jaj-jaj!!
2009. júl. 11. 13:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Párom 37éves és igencsak van sörhasa.Én is inkább örülnék ha izmosabb lenne.Próbálj meg mozogni,tornázni,csinálj felüléseket az jó.Páromra is ráfogom trutymálni az edzést!

Önbizalmad is akkor lesz ha látod,hogy van hatása a tornázásnak.Én sok sikert kívánok neked! :D

2009. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Felülést minden reggel csinálok, igaz, hogy csak egyet!

Amúgy van izom alatta.

2009. júl. 11. 13:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
13:30as vagyok. nem akartalak kigúnyolni, és elvenni azt a kevés önbizalmad is :D, csak én nagyon sokat sprotolok és zavar, hogy másokon napi 20 felülés vagy egy esti kocogás kifog.
2009. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
13:42es vagyok,miért nem teszel fel képet magadról,hogy végülis mekkora az a sörhas ami van neked?Én kiváncsi vagyok!
2009. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ennél kicsit kisebb:)

[link]

Ne haragudj, nincs fotó a sörhasamról, de szerintem olyan kis diszkrét:)

Nekem tetszik, a párom gyakran piszkál, hogy mozogjak többet, de elég lusta vagyok, meg hát nem is vagyok túl fiatal. Nem?

2009. júl. 11. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Negyvenes korosztály a férfiaknak a legszebb évük ilyenkor.Ha már a párod is piszkál akkor legalább ő miatta tegyél valamit!
2009. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát számomra taszító, de vigasztaljon, hogy nekem a kis lapos hasú törékeny fiúk jönnek be :D

Tudom ajánlani a felülést és áttérni a zöldségekre, és sok ásványvizet kell fogyasztani. Nekem si ettől lett kocka hasam :)

Valamit csinálj mert szerintem a nőknek nem jön be az ilyesmi... van aki elfogadja, de amúgy ... ha már a párod is mondta illő lenne valamit tenni, mert a végén még elhagy.

Tornázhatnál, legalább napi 50 felülést. Aztán majd megy több is. Magától nem fog eltűnni az biztos.

2009. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!