Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek...

Lányok! Mi a véleményetek erről a testről? 16/F

Figyelt kérdés

[link]


Tudom,hogy sokat kell formázni még,dolgozom is rajta,(küzdősport,kondi),de kíváncsi vagyok,hogy tetszik a jelenlegi állapotában.A korotokat is írjátok,ha lehet.:) (Elnézést a tükörbenfényképezésért,amúgy nem szoktam ilyet csinálni,és mielőtt valaki poénkodni kezdene,a zászló azèrt van ott,hogy kitakarja a fejem..)



2012. júl. 8. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem elég szörös:(
2012. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3 mell bimbód van
2012. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Az, hogy kilátszik a nyaki csontod az nagyon jól tud kinézni. Viszont a hasadon, a karodon és a mellizmon is dolgoznod kell még. De mivel leírtad, hogy igen, fogsz, csinálod ezért azt mondom kitartás és hajráhajrá.
2012. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem lesz ez rossz, majd még alakul .. :) ;)

19/L

2012. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szőrtelen :( :(
2012. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
3. vagyok. Hiába mondjátok, hogy nem elég szőrös. A has aljáról én is hiányoltam azt a csíkot, de akaratától független a dolog.
2012. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szerintem 1kicsit lehetnél szálkásabb, nem rossz de úgy még jobb lenne. Amúgy nálam semmit nem határoz meg az ,hogy 1fiúnak milyen jó a teste, számomra sokkal fontosabb a személyiség 17/L
2012. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a pici poci jön be. :D Nyugi, jó lesz ez! ;) 16/L
2012. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


Én csak szimplán a párokat irigylem :) De tény, hogy szingliként erkölcsösebb avagy legálisabb bámulni a jó nőket :D De annyira azért nem jó... :) Nem jó csorgatni a nyálat olyanra ami esélytelen :D

2012. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Nekem nem jönnek be az izmos pasik, de egy kicsi azért mehetne rá... :) A cenzúra meg nagyon ötletes. :D
2012. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!