Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érezted már azt, hogy a...

Érezted már azt, hogy a csúfságod miatt ellenségesen viszonyultak hozzád?!

Figyelt kérdés

Üdvözöllek. Amióta élek a külsőségekkel volt a problémám,

és őszintén szólva, már kezd elegem lenni belőle. Mondjátok az élet azért van, hogy kiszipolyozza az embert?!



2012. júl. 6. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, de nem jellemző. Én azt mondom sajnos ez van.
2012. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, amikor kövér voltam. érdekes, miután lefogytam, nem...
2012. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értem azokat embereket akik pusztán a külső alapján ítélnek, ez elárul róluk mindent, nem érdemes velük foglalkozni, sajna ilyen egyének mindig lesznek. Simán peregjen le Rólad.

Nekem is volt egy ilyen rút kiskacsa korszakom általános suliban > csúfolás. Középiskolában > be-beszólogatás, szóval igen, eléggé ellenségesen viszonyultak hozzám. Szerencsémre mára már kikupálódtam, viszont ezek igen mély nyomokat hagynak az érzékenyebb lelkületű emberekben, elég szomorú hogy ilyen világban élünk, ahol ha nem vagy 40-50 kg már nem is számítasz vonzónak.

2012. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak gondjaim, általános iskolában, súly, haj stb.

Aztán középben én lettem az akit körberajongtak, lefogytam, levágattam a hajam, és lett egy szemüvegem. Nos hát aztán a suli szépe lettem, na onnantól kezdve boldog, boldogtalan a közelemben akart lenni. Ha végig mentem a folyosón mindenki arréb állt és büszke voltam magamra, hogy honnan indultam és hová érkeztem!És ma már nem rossz emlékként gondolok azokra az időkre! Hanem ha valaki meglát abból az időből, leesik az álla!

2012. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :) kedvesek vagytok!

ez biztató.. :)

2012. júl. 7. 00:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen..folyamatosan megjegyzik még most is, természetesen a nagy orrom,a kis szám,és a bajuszomat. Igazából a számon,és az orromon nem tudok mit csinálni,hogy javíthassak,de a nagy helyzet az,hogy a bajuszomon sem. Egyszerűen annyira érzékeny,és annyira gyorsan nő vissza,hogy az hihetetlen.. ://

15/L

Esetleg küldhetnél magadról képet,hogy tényleg olyan csúnya vagy amilyennek látod magad,és adhatnék tippeket min változtass,ha már én nem tudok magamon. :( :)

2012. júl. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
általánosban kiutáltak, mert csúnya voltam. középiskolában még nem volt meg a megfelelő formám, szóval átlagos voltam, de ott már tetszettem pár embernek. most 20 évesen nagyon sokan megnéznek. de ettől még nem érzem magamat szépnek. szóval össz-vissz általános iskolában voltak problémáim.
2012. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!