Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülbevaló fiúknak?

Fülbevaló fiúknak?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a fülbevalós fiúkról? Megéri-e belövetni a fülét egy fiúnak? Menő vagy sem? A válaszokat előre is köszönöm

2012. júl. 5. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik:) de az csak akkor jó ha a pasinakis tetszik,nem a menőség miatt.ja és csak a pici négyzet jön be nekem:D
2012. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be, nekem nem tetszik, ha egy srác fülbevalót hord, főleg ha köves.
2012. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom velük... :) Nem azért mert menő vagy nem, de nekem nincs bajom vele.... :) csak ahhoz kell egy fajta haj, nem lehet csak úgy... :) pl nézd meg őket, nekik van fülbevlójuk, de nem zavar:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek a kicsi izék (studs nemtom magyarul hogy van) nem zavarnak

15/L

2012. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne ted... Na jó, nekem mindegy, amúgy sem ismerlek, csak első reakció volt. Nekem abszolút nem tetszenek, főleg a 200 forintos, gyémánt behatású kínai fülbevalós srácok.:D -.-" És pont amit írtál, mert akkor ezek szerint te is azért akarod átlövetni a füled, mert hogy az "olyan menőőő". -.-" Max. olyan fülbevalós fiúk jönnek be, akik tényleg egyéniségek, normális, fiús rucikban járnak, nem a mai elfuserált trend szerint öltözködnek magyarul és mondjuk nekik elnézem a fülükben mondjuk a tüske fülbevalót, vagy valami tényleg férfiast, ha lehet fülbevalóba olyat mondani.
2012. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem én írtam ki éppen azt a sok linkeset... de azt tudom hogy nem kínai hanem Koreai.Ha nem tudod inkább ázsiait írj mint hogy hülyeséget.

~ Nekem tettszik a fiúk fülébe.De nem az a csillogós.A töbib már jöhet.

2012. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi! De ha a csillogós nem az oké? De akkor milyen?
2012. júl. 5. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem kínai srácokat akartam írni, hanem kínai fülbevalót(kínai üzletben kapható 200 forintos fülbevalókat szerettem volna felhozni példaként). :)


Szerintem pasiknak a tüske, meg hasonlók okésak. Itt van 1-2, bár itt is akad kicsit csilli-villis, gyorsan most ezt tudtam előhalászni. Ilyeneket találsz üzletben is.


[link]

2012. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert mi a baj a fehér kristályossal? Nem mintha olyat akarnék,csak sokat láttam h azt utálják mégis szinte egy csomó fiúnál látok olyat.
2012. aug. 15. 19:48
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem igazából tényleg semmi bajom a fölbevalóval amíg nem lógós... szóval azt a sok ezret amit linkeltem, azok szerintem jók...
2012. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!