Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Bejövök nektek?

Csajok! Bejövök nektek?

Figyelt kérdés

Szerintem jól nézek ki.


[link]



2012. júl. 3. 14:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Önbizalmad az van...xD Tudod, én mielőtt valakire is azt mondanám ,hogy tetszik vagy nem tetszik, felmérem az IQ szintjét, szóval nálam esélyed se lenne, bocs.:) (Amúgy szerintem tényleg nem nézel ki jól. Gáz a hajad, meg a szád is olyan furcsán áll... Sajnálom, véleményt kértél...:))
2012. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
Nagyon gázul nézel ki...
2012. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim válasza:
Bocsi, de nem csak hogy nagyképű vagy, de még gázul is nézel ki. Nekem például rohadtul nem jössz be és ahogy jópár választ olvastam, nem csak én vagyok evvel így. Nem tudom, miért csinálod amúgy ezt, mert ha már megkérdezted a véleményünket magadról, akkor fogadd is el. Vagy ha nem tetszik, akkor nem kellett volna megkérdezni! De lényeg a lényeg, ha nem nézem a belső tulajdonságaidat, csak a képet, akkor se nézel ki jól és nem, nem jössz be. A hajad lehetne hosszabb kicsit, a szád se túl szép és még a szemeid, a szemöldököd is érdekesen állnak. Egyszóval nem vagy jóképű és nekem a tested se jön be, már amennyi látszik belőle.
2012. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 veeee válasza:
szerintem teljesen átlagos
2013. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!