Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Bejövök nektek?

Csajok! Bejövök nektek?

Figyelt kérdés

Szerintem jól nézek ki.


[link]



2012. júl. 3. 14:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
nincs önbizalmam? :D elég nagy marhaságot mondtál, van csajom, jól nézek ki, viszonylag izmos is vagyok, szóval nincs mire panaszkodnom :D
2012. júl. 3. 20:40
 32/64 anonim ***** válasza:
87%
izmos te szardarab
2012. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:

na mutass magadról képet apukám ha ennyire nagy a szád.

Fogadok még a kisujjam is jobban néz ki mint te valaha is fogsz.

2012. júl. 3. 20:58
 34/64 anonim ***** válasza:
72%

:D

barátnődnek bejössz, az a legfontosabb szerintem..

igazából nem értem, miért is tetted fel ezt a kérdést, mert mások általában azért szoktak, mert nincs önbizalmuk, de nálad ez nem áll fenn, no mind1, te tudod..

amúgy a bútorokkal mi baja a többi válaszolónak?

nekem tetszik az íróasztal meg az a polc is:)

2012. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:

Fura... márpedig nekem úgy jön le, hogy nincs önbizalmad. No, de nem a szövegelésedből, mert abban jól el lehet titkolni, főleg virtuálisan, hanem úgy az arc, a szemek. De ok, van barátnőd, önbizalmad is hál'Istennek, no para...

Ma 20:38 voltam.

2012. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
A telefonos srác sokkal jobb képűbb már bocs, de azért te is elmész. 20L
2012. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
90%
Legjobb a címkék között a sármos pasi. A sárm, kedvesem azt is jelenti, hogy intelligens....
2012. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
:) azért a sárm nem feltétlenül jelenti azt, hogy intelligens is lenne, de van benne valami.
2012. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
38-as, azért írtam, hogy is. A sárm egy kisugárzás, intelligencia a nélkül a kisugárzás csak puszta szexuális vonzerő, akár molylepke is lehetne, aki vonzza a többi molylepkét.
2012. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
96%

Viszonylag izmos vagy? :))) Tegyél már fel akkor egy félmeztelen képet is, mert ez alapján a kép alapján rajtam nőként több izom van! Egyébként meg nekem nem tetszik az arcod (kicsit mintha kancsal is lennél), a hajad meg egyenesen sz@r, az ennyire rövid haj csak az igazán szép arcú fiúknak áll jól. Szóval a válaszom röviden: nekem nem jössz be.

Ja igen, a telefonos srác szerintem is jobb pasi!

2012. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!