Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Bejövök nektek?

Csajok! Bejövök nektek?

Figyelt kérdés

Szerintem jól nézek ki.


[link]



2012. júl. 3. 14:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
98%

ó, minő intelligencia csillant meg itt. imádom mikor véleményt kérdeztek, aztán anyáztok, mert nem pozitív amit kaptok)

de azért itt van amit gondolok:

nem nézel ki jól. először még leírtam volna, hogy hát átlagos fiúcska bla bla, de a kommentjeid alapján nem akarom kímélni a lelkecskéd..tök átlagos vagy, az átlagpóló, az átlagszőnyeg, az átlagos bamba menősukársrácvagyok tekintet, az átlagos póz, az átlagos telefon...komolyan, mit vársz? senki sem fog semmi olyasmit mondani, hogy micsoda adonisz vagy, egy kimagasló arc, vegyél feleségül, légyszi..

bejönni meg végképp nem jössz be. soha semmiképp. iszonyatos érzés lenne veled lenni. tudnám, hogy csak azt nézed, elég jó-e a sggem, hogy vonulhass velem a haverok előtt, hogy irigykednek-e majd, és ha nem, akkor kivágsz, de előbb még jól...

áh.

2012. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
97%
Gyökér vagy kérdező. És kicsit visszavehetnél az arcodból mert nincs mire verni magadat. De komolyan. :)
2012. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:
Azt kértem, hogy lányok válaszoljanak!
2012. júl. 3. 15:43
 24/64 anonim ***** válasza:
97%

azt mondta a meleg tesóm, hogy még én is sokkal szebb vagyok nálad


19f

2012. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
69%
bár én egy eléggé jóképű srác vagyok, nehéz velem versenyezni
2012. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd ki az üres üdítős üveget. A szelektívbe. Az öko embereknek az "bejön".
2012. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
90%

fiúként azért csak leírhatom már, hogy olyan satnya vézna vagy, hogy csak na, a karod jó kicsi, gondolom nincs jó mellizmod se, ilyen kar mellé, meg aztán behívsz egy csajt, és el fog ájulni attól a fogyatékos szobától, és ezt most jó tanácsként írom, hogy fessed át, meg tiszta szarok a bútorjaid is

a fejed meg aztán átlagos oszt kész, nem azt mondom, hogy szarul nézel ki, de azé nem kéne elájulni magadtól öcsi, kb. olyan a tested mint egy 15 évesé, pedig biztosan öregebb vagy , ezt nyugodtan elismerheted, te nagyképű


ha nagyon kíváncsi vagy, mutathatok képet, hogy hogy néz ki egy nromális szoba


19f

2012. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
az informatikus fszkalapnak meg üöüzenem,m hogy tegye le a telefont!
2012. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
90%

Birom az ilyen IQbetyarokat akik kiteszik az arcuk ide.

Legalabb szakadok egy jot. Amugy jo a gyerekszobad.

2012. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
Igazából semmi baj nincs veled, csak ne legyél ennyire nagymenő. :/ Én azt látom rajtad, hogy nincs nagy önbizalmad, csak most bedobtál egy "szerintem jól nézek ki" dumát. Ne tedd, mert nem menő. A kérdéssel és a képpel még nem is lenne semmi baj, de szerintem a pozitív válaszokat elüldözte a 2. mondat.
2012. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!