Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok?

Szerintetek szép vagyok?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 29. 15:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Bocsi szerintem ronda vagy:/
2012. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy túl szép, és edzened kéne... hány éves vagy?
2012. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még nem kéne ilyenekkel foglalkoznod. Szerintem ráér később is, most sportolj, és foglalkozz a tanulással.
2012. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok
2012. jún. 29. 17:33
 15/24 anonim ***** válasza:
Látszik..
2012. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
94%

mondanám, hogy fiatal vagy még ahhoz, hogy azzal foglalkozz, hogy nézel ki, de ha már foglalkozni tudsz a pántnélküli felsővel, a miniszoknyával, meg a tükörben fényképezkedéssel, akkor ahhoz se legyél túl fiatal hogy kezd valamit a túlsúlyoddal. mármint, nem vészes, és nem is bántani akarlak, de tényleg duci vagy.

egy másik frizura is lehet, hogy előnyösebb lenne

egyébként az arcod nem nagyon látszik, de nem vagy csúnya.

2012. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
13 éves vagy??? Ne azzal foglalkozz hogy nézel ki. Nagyon rossz úton haladsz.
2012. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a hasad meg a segged. A hajad is rossz. És eláll a füled meg nincs szemöldököd.


Viszont a legdurvább, hogy a borító képeden van melled az összes többi képen meg nincs vagy alig. Szóval vedd ki a zoknikat :)

2012. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
nem, nem vagy szép.. nagy a segged semmi hajad és nem állnak jól a kivágott ruhák... úgy nézel ki mint egy riherongy ebben a cuccban és ne csodálkozz ha valaki olyat ír neked h "fapfap" nem mintha azért írná mert annyira sexy lnnél csak valószínűleg egy kiéhzett pedo. ja és a wc illatosító befigyel xD meg kezdj valamit a tartádossal is sürgősen
2012. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
ne bántsátok őt...! még csak 13 éves törekvő kislány,aki most kezd nagylánnyá válni és kiváncsi hogy az emberek milyen véleménnyel vannak a külsejéről,ami valószinüleg abbó adodott hogy nem kap elég pozitiv megerősitést a környezetétől..! nincs még ki alakulva a megfelelő szépérzéke az biztos,mert nem igazán készit magáról előnyös és kivehető képeket! Nem vagy csunya hidd el nekem,sok mindent ki hozhatsz magadból ha megfelelően jársz el! nem előnyös a bekötött haj,mert kihangsulyozza a picit ki álló füleidet.probálj egy kicsit bájosabban mosolyogni és ami a legfontosabb : NE FOGLALKOZZ 13 évesen a külsőddel mert még rengeteg időd van ! :) de alapjába véve helyes vagy.
2012. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!