Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan nő, aki mindenki...

Van olyan nő, aki mindenki számára szép?

Figyelt kérdés

Úgy értem,egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valaki hogy nem látja pl őket szépnek:

[link]


[link]


Mert az oké, ha valakinek más az ízlése.De ami nyilvánvalóan szép,az akkor mindenkinek az.Nem?


2012. jún. 28. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Amit te szépnek hívsz, az valószínűleg a közízlés, az átlag ízlés akar lenni. Ilyen értelemben elfogadjuk őket szépnek. De ezen felül mindenki maga dönti el, hogy neki személy szerint tetszik-e, "bejön-e".

Én például mindkét nőt szépnek tartom a maguk módján, de egyik sem jön be.

2012. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem Rihanna egyáltalán nem jön be, olyan gorilla feje van smink nélkül:D

Amúgy mivel írtad, hogy más az ízlés, ez azt jelenti, hogy ami neked szép, az másnak nem feltétlen...

2012. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szépség az egyik legrelatívabb fogalom. Nekem pl. Rihanna egyáltalán nem tetszik és biztosan van olyan nő, aki nekem tetszik de neked nem.
2012. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik Rihanna,még sminkkel se.Tényleg gorilla feje van.
2012. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Számomra az a szép, akiből valami erős nőiesség árad. Akiket linkeltél, egyáltalán nem érzem, pedig láttam őket már pár felvételen. Viszont Julianne Moore, Holly Hunter, vagy Neve Campbellből nagyon árad valami elemi női erő. (Mármint mikor fiatalabbak voltak.) Én pl. azt nevezem szépnek.
2012. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Itt is páran mindenképpen lerondáznának olyan nőt is, aki mondjuk 90% szerint szép.
2012. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meagn Fox szerintem is szép, de Rihanna nem (tényleg kicsit majomfejű)... :S
2012. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megan fox ezen a fotón gyönyörű, mert alig van rajta smink...rihanna számomra ronda mindenhogy.
2013. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!