Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Soha nem lehet szép alakom?

Soha nem lehet szép alakom?

Figyelt kérdés
16 éves 173 cm 68kg.76ról fogytam le,de eléggé lassan 5 hónap alatt.:( ilyen az alakom: [link] és sokan mondják hogy irigyelnek,mert szép nőies,meg szép feszes vagyok d eén utálom.mikor barátnőkkel vagyok rosszul érzem magam.ok ők alacsonyak de olyan pici fenekünk van szinte nincs is.az enyém melletük meg uhh.pont ilyen: [link] ez az övéké az enyám meg uhh. és anyu mondta hogy hiába fogyok le fenekem ekkora marad meg combom is,mininadrágról mondjak le! nekem annyira rossz nézni csajokat hogy egész nyáron mini naciba szoknyába vannak én meg nembirom felhúzni.minden este görizek 2 órát + semmi tészta,kenyér de semmi.sok vizet iszom és nagyobbnak érzem magam. mit tegyek?
2012. jún. 28. 13:57
 1/3 A kérdező kommentje:
* ő fenekük *enyém bocsi..
2012. jún. 28. 13:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Békélj meg az alkatoddal. Nem mindenki lesz nádszál karcsú, hosszú lábú, nagy mellű. Van akinek mindig is széles csípője lesz a csontozata miatt, hiába fogyókúrázik és edz keményen. Emiatt ne legyél elkeseredve. Szerencsére a fiúk/férfiak nem csak egyfajta formájú nőt szeretnek. Van akinek kifejezetten az ilyen alkatú lányok jönnek be.
2012. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én azt tanácsolom, hogy ne csak korizz, hanem tornázz is!Én Rubint Réka napi 20 perc önmagadért dvd-jére tornázom és nagyon sokat segít. Nagyon jó részek vannak fenékre és combra is. Kimondottan a problémás testrészeidre keress edzésprogramot! 21/L
2012. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!