Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körömlakkozás esetén mennyi...

Körömlakkozás esetén mennyi idő után kell szünetet tartani? Kell-e?

Figyelt kérdés
nemrégóta lakkozom a körmöm rendszeresen, és eléggé eltérő véleményeket olvasok arról, hogy kell-e szünetet tartani és mennyit. hol 1-2 nap van, hol egy hét, hol azt írják, hogy alapvetően egész évben szünet nélkül lehet festeni. nektek mi a tapasztalatok?
2012. jún. 24. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem szoktam szünetelni, fölöslegesnek tartom.
2012. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én majd egy évig, szinte szünet nélkül festettem a körmöm, hadd ne mondjam, eléggé ramaty állapotban van. Két lakkozás között egy három napot mindenképp hagyj neki.
2012. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt egy idő, hogy folyton az egyik kezemen festettem csak ki a körmeim (igen, elég vicces látvány volt), mert ügyetlenebbik kézzel nem tudtam kifesteni normálisan. Nem használtam alaplakkot, és elvékonyodott a körmöm (mondjuk az alapból ilyen), és nagyon sárgák lettek. Ha használsz alaplakkot, és jó is, akkor szerintem nem kell szünetet tartanod. Ha látod a körmeiden, hogy kicsit kezd csúnyább lenni, hagyj egy hetet pihenni, és citrommal ápolgasd. Ez nem kötelező, de jót tesz neki. Körmös blogom van, nem nagyon szoktam szünetet tartani, de alaplakkot használok.
2012. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem letörik a körmöm, ha nem festem be, ezért mindig van rajta. Soha nem volt még belőle problémám, még most is ugyanolyan erős, és ugyanolyan hosszúra meg tud nőni.
2012. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: azt írod, hogy ha nem fested be letörik, utána meg, hogy még ugyanolyan erős a körmöd. Akkor most melyik? Lehet azért törik, mert mindig fested, A körmöt belülről is lehet ápolni vitaminokkal, meg külső körömerősítőkkel. Hiába figyelsz rá, ha belülről kiürültél, akkor szabhatod.
2012. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régen is ugyanilyen volt a körmöm. Mikor még csak ilyen 12 éves voltam és nem festettem, akkor is megnőtt hosszúra kb. a fele, a többi meg letört. De ilyen idős korban még annyira sem foglalkoztam vele, hogy levágjam.

Ezért mondtam, hogy nem lett baja a körömlakkoktól.

2012. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!