Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roaccutant szedek. Nemsokára...

Roaccutant szedek. Nemsokára lesz egy esemény, ahol szeretnénk pezsgőzni, meg ünnepelni. Mennyi idővel előtte kezdjem el a szünetet, hogy biztosan ne legyen baj?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 23:38
 1/4 anonim válasza:
Régen, de én is szedtem ezt, és megmondom őszintén nem emlékszem hogy bármi baja lett volna az alkohollal. Persze akkoriban nem iszogattam olyan sűrűn, de számomra új ez a dolog. Persze mondom régen volt, s ha mondta neked az orvos, vagy a tájékozattóban benne volt bocsi.
2009. szept. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is szedem már egy ideje a Roaccutant és őszintén mondom: iszok, mint a kefekötő! ha buli van, akkor nem maradok szomjasan, az tuti! nem lesz semmi bajod, ha beveszed az esti adagot és iszol rá. jóó, persze nem egyből utána, pár órával előbb vedd be, hogy felszívódjon és utána ihatsz.
2009. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak a betegtájékoztatóba bele van írva,hogy nem szabad alkoholt fogyasztani a kúra alatt...
2009. szept. 6. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ittam mellette, és lekopogom, hogy semmi bajom nem lett és most sincs. Annyi viszont biztos, hogy ne idd annyira le magad, h hányj! És én mindig 7-kor vettem be, 9-kor már ittam! (Ha buli volt)
2009. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!