Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk mennyire zavar titeket a...

Fiúk mennyire zavar titeket a kicsit lógó mell? Lent folyt.

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy lány dekoratív, melltartóval elég jó mellűnek is tünik, de ha leveszi lógnak.. nagyon gáz? Ha szereted az adott lányt akkor is nagyon gáz?

20/L



2012. jún. 20. 19:02
1 2
 11/16 Kincső Szabó ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, 75 C a méretem, melltartóval ok, nélküle kicsit lógnak de a barátom imádja. A barátnőim szerint is szépek, ne edd magad!
2012. jún. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretem az adott lányt, akkor úgy szeretem, ahogy van. A mellméret és annak formája amúgy sem elsődleges nálam.


30/F

2012. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
utolsó előtti: a barátnőidnek mutogatod a melled?
2012. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Kincső Szabó ***** válasza:
Igen kedves előző, volt olyan, hogy átöltöztem a barátnőim előtt, szerintem csak természetes.
2012. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az igen. Csak nekem nem úgy jött le, mert pl ha én levetkőzöm egy barátnőm előtt, hogy felvegyek valamit, nem mondja azt, hogy hú de jó melled van. Szóval úgy tűnt, mintha megmutattad volna nekik, hogy na, mi a véleményetek :'DD
2012. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kincső Szabó ***** válasza:
Előzőnek: szó sincs erről :)) Csak volt olyan, hogy megjegyezték a csajok, hogy jók (amikor éppen öltözködtem). :)
2012. jún. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!