Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsi melleim vannak, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi melleim vannak, pedig az összes női rokonomnak nagyok voltak és annyira zavar, hogy nekem nem. Hogy barátkozzak meg a tudattal, vagy szerintetek fog még nőni? 18/L

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Képet vagy nem történt meg.
2012. ápr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Küldj képet priviben 18/F
2012. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Neked és az összes lánynak üzenem, hogy IMÁDOM A KICSI MELLEITEK KÉNYEZTETNI!!!


Köszönöm, hogy világgá kürtölhettem ezt.

2012. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiak nagy része a kicsi formás melleket szereti:) ÉN IS!:)

17F

2012. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké,valamennyire megnyugodtam, csak jön a szalagavató és azok a menyasszonyi ruhák a nagymellűeknek állnak jól általában ezért piszkálja annyira a gondolataimat a dolog :D
2012. ápr. 13. 23:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg a faszom kicsi. Na de a viccet félretéve:

Ugyan már kicsilány! Nem cickóid mérete határozza meg, hogy mennyire mutatsz jól a szalagavatói ruhádban. Legyen sugárzó mosoly az arcodon, és senkit sem fog érdekelni a mellbőséged.

2012. ápr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazad van :) A kisugárzás a lényeg :D
2012. ápr. 13. 23:41
 8/12 anonim ***** válasza:
a postásnak is kis mellei vannak?
2012. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
OMG OMG OMG a kis mell nem gáz. nyugodj meg, és terjeszd :) nem tudom miért problémáztok azon, hogy jajj kismellem van stb..ááááhhh :( sírok ....:\
2012. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Ne aggódj, imádnivalónak tartom a kicsi ciciket, szerintem édes. :) Tényleg sokkal jobban szeretem, mint a hatalmas csöcsöket :S Nem kell aggódni emiatt, örülj neki, a Tiéd, nem véletlen akkora amekkora. Úgy jó, ahogy van. Csók rá :)


24 F

2012. ápr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!