Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól nézek ki? És...

Szerintetek jól nézek ki? És esetleg járnátok is velem? (képek)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2012. jún. 19. 20:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja amugy miert ne, bar itt nem irtam komolyan, viszont meg az sem lenne kizart ha a baratommal nem mukodne, megprobalnam egy lannyal.
2012. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ezeket a képeket már láttam egy másik kérdésnél, csak akkor nem vállaltad az arcod.
2012. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Az alakod szép, a hajad pedig szőke tincsek nélkül sokkal jobb volt. Öltözhetnél kicsit egyedibben, ahogy látom a kék nagyon jól áll neked. Egy kék nyári ruha nagyon jól mutatna rajtad. Válassz olyan ruhákat amik kiemelik a dekoltázsodat, mell alatt szalag van vagy húzottak. (de nem közönségesek!!!)

pl: [link] vagy itt a 3. [link]

Úgy látom a képek alapján hogy nem nagyon sminkelsz, egy kis alapozó, szempillaspirál, egy leheletnyi pirosító és egy szép szájfény elég lenne mert szép az arcod. Szerintem ha ezeket megfogadnád akkor eléggé szép lennél és csinos, a mostani állapotodban se vagy csúnya de sokkal többet tudnál kihozni magadból és szebb lehetnél.

17/L

2012. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Még annyit hogy egy vöröses-barnás szép, meleg hajszín jobb lenne neked szerintem. A vöröses tónus jól áll de szerintem természetesebb és szebb lenne ha nem ennyire lennél vörös pl.: [link]

[link]

[link]

[link]

utolsó voltam

2012. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb a képeken,hogy nem vagy kisminkelve! Pont hogy a természetes arc a legnyerőbb, legalább így is nőnek nézel ki, ez már nagy dolog! Telejsen felesleges szijúú indiánt gyártani magadból mindenféle smink vackokkal. F/26.
2012. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
EMESE TE ITT HIRDETED MAGAD????????????????!
2012. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Kedves 25#-ös! :)

Nem extra dolgokat írtam a sminknél, természetesen nagyon ronda ha valaki agyon van sminkelve de ezekkel pont hogy kiemeli ami szép. Azért van különbség e között: [link] ami tényleg undorító és e között: [link]

2012. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát! :)
2012. jún. 21. 19:40
 29/30 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, bocs hogy ide pofátlankodok, de írok én is, ha már megnéztem a képeket. Szerintem szép vagy, nagyon jó alakod van. A hajszínedért meg egyenesen megbolondulok (én is ilyet SZERETNÉK!), egyedül az a szőke melír, ami annyira nem tetszik. Szerintem semmi baj a szemüvegeddel :)
2012. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
szééép:)
2012. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!