Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érezted már úgy magammal...

Érezted már úgy magammal kapcsolatban, hogy nagyon szép lehetnél, de nem hozod ki magadból a maximumot?

Figyelt kérdés
Én jelenleg így érzem. A arcom nagyon szép (nem nagyképűségből, visszajelzések alapján inkább), viszont dagi vagyok, és eddig még nem sikerült lefogynom. Rossz belegondolni, hogy milyen lehetnék, ha... Veletek van/szokott ilyen lenni?
2012. jún. 15. 21:35
 1/8 A kérdező kommentje:
*magaddal kapcsolatban
2012. jún. 15. 21:35
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsit igen. Kicsit megpocakosodtam és ez ellen fogok tenni a nyáron és akkor isteni pasi leszek! :D :P

Hajrá! A tested a tiéd, te irányítod, fogyj le és te is isteni lány/fiú leszel! :)

2012. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Igen, eddig mindig lelkiismeret furdalásom volt, hogy itt állok hófehér bőrrel, világító zöld szemekkel, erre sötétbarna hajjal. De pénteken megyek fodrászhoz, szőke haj, jövök:D Az lesz a maximumom.
2012. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem ez van.Minden ego nélkül mondhatom,hogy szép nagyon az arcom,annak ellenére hogy ugye azon is látszik az elhízás.Magyarán pufók az arcom.De szimmetrikus az arcom,nagy kék szemeim vannak,hosszú szőke hajam,egyszerűen rendben van minden.Ha vékony/csinos lennék,biztos hogy nagyon jó nő lennék.(Páran meg is jegyezték már ezt nekem.)Így viszont egy debella vagyok.Remélem egyszer sikerül lefogynom
2012. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ugyanígy érzem magam én is..
2012. jún. 15. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Detto.. marmint az erzes. Jo csaj vagyok igy is a visszajelzesek alapjan, de ahhh..orok elegedetlenseg. Alakkal nincsbaj, max kene kis popoedzes, de hianyzik a barnasag, fodrasz se artana stbstb. csak tul kenyelmes vagyok:(
2012. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a ducisággal én is így vagyok/voltam,de már leadtam 7kg-t a tökéleteshez még le akarok adni 3-5kg-t,de így már nem olyan gáz,az arcom mindenki szerint szép(szerintem semmi extra,nekem csak a szemem tetszik,meg h élénk a szám)ami inkább zavar most,hogy hiába van jó alakom,szép arcom,egyszerűen nem öltözködöm úgy,ahogy szeretnék,mert nincs rá pénzünk.....nyári munkát meg egyszerűen nem találok 15 évesen....:/
2012. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21.45 vagyok(3.), csak tudnám miért kellett lepontozni;D mindegy
2012. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!