Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok mi fog meg benneteket...

Srácok mi fog meg benneteket egy nőben? Milyen egy ideális nő számotokra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 20:02
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
lehet h csak azért jár oda h ismerkedjen helyes pasikkal :D és hát ha jól néz ki és ígyis edzőterembe jár tuti a srácok miatt :D neked van barátnőd ha szabad megkérdezni?
2012. jún. 15. 22:49
 22/23 laci911 ***** válasza:
Nincs sajnos a nőknél nincs szerencsém pedig teszek érte ,hogy versenyképes legyek. Csak az a baj amit én szeretnek az vagy nagyon nehéz meg szerezni vagy mint az előző úgy mond ki szemeltem munkamâniás volt (fitnesz bajnok és jogra jár).Az öcse szülinapján nagyon sokat tudtam vele beszélni csak hát sajnos ne lehetett vele annál többet ... Nem azért mert nagyon be képzelt vagy mert neki más tetszeik hanem azért mert nem nagyon volt barátja szép meg minden csak nagyon sokat akar el érni ...ami jódolog .
2012. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szőkés áranyalatú haj, kék szem (ez az ami igazán megfog), széles arccsont olyan ázsia jellegű. Legyen karcsú,sportos, de mégis amolyan törékeny virágszál, nem piszkafára gondolok.


[link]



[link]


[link]


Határozott, céltudatos, öntudatos, ne legyen énképp zavara. Fontos hogy legyen őszinte és mondja meg a véleményét, ha kell nyersen. Legyen kritikus, saját látásmódja, ne hagyatkozzon és adjon túlságosan mások véleményére. Legyen vad, kalandos, titokzatos, szenvedélyes. Humor nagyon fontos, legyen vicces, álljon lazán az élethez. Ne legyen ragaszkodó típus, és szeressen utazni.

2012. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!