Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok mi fog meg benneteket...

Srácok mi fog meg benneteket egy nőben? Milyen egy ideális nő számotokra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 20:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ami feltétlenül kell egy lányhoz, hogy megfogjon, az az, hogy hosszú haj ez mindenképp, legyen karcsú/vékony, legyen jó melle, feneke, combja, relative szép arca. Meg azért öltözködni is tudjon. Mert azért nem kell egész életet az ágyban tölteni :)) Amit nem birok, az a kövér, vagy nagyon húsi lányok, max nagyon minimális felesleg és a fiús rövidhaj. Ezektől a falra mászok.
2012. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
értem :) és az egyéniség? legyen egyénisége vagy igazából ez mindegy,csak jól nézzen ki? ha egy lány vicces az jó vagy inkább fárasztó?
2012. jún. 15. 20:43
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

Én ugyan olyan fontosnak tartom a belsőt, mint a külsőt.

Nincs barátnőm, de nagyon örülnék, ha egyszer egy olyan barátnőm lenne, akivel röhögőgörcsöt tudok kapni, jókat lehet viccelődni, kirándulni, kikapcsolódni, akivel jó lelki társak vagyunk, őszinte mély kapcsolatunk lehet, aki mindenezek mellet csinos, cuki, aranyos, enni való, egy nap szerető, jó édesanyja lenne gyermekeimnek. Nagyon imponáló, ha valamiben/ikben elég tehetséges. Ő is célorientált. Ilyenek. :)


18/F

2012. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ja, igen. Nagyon fontos számomra, hogy legyen egyénisége, ne haladjon az áramlattal, ne adja be a derekát a mai trendeknek. :)


#3as voltam.

2012. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2.kommentelő, nagyon okos, és kedves fiú lehetsz!! biztos hogy megtalálod majd a párod! :)
2012. jún. 15. 21:19
 6/23 A kérdező kommentje:
értem! a korkülönbség számít??
2012. jún. 15. 21:21
 7/23 anonim ***** válasza:

Köszönöm! Kedves vagy!


Hát, nem tudom. Attól függ hány év és hogy lefele, vagy felfele melyik nem javára.

Mennyire gondolsz?

2012. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy megtalálom! :)
2012. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
hát a korodhoz inkább fiatalabbat szeretnél vagy pont annyi legyen mint te vagy esetleg idősebb?
2012. jún. 15. 21:26
 10/23 A kérdező kommentje:
biztosan megtalálod! nagyon értelmes vagy egy 18 éves sráchoz képest! ezt a többi 18 éves ne vegye sértésnek, tapasztalatból beszélek!
2012. jún. 15. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!