Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok mi fog meg benneteket...

Srácok mi fog meg benneteket egy nőben? Milyen egy ideális nő számotokra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 20:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Hát felőlem lehet fiatalabb is és idősebb is.

Csak még társadalmilag elfogadott legyen persze az a korkülönbség. Szóval, ha a jelent nézzük, akkor kb 15(neccesen)-16 -tól kb 20-21 -ig. De, ha mondjuk pár évvel idősebb lennék, akkor szerintem nagyobb korkülönbség is beleférne, mivel már felnőttebb vagyok. Az a lényeg igazából szerintem, hogy ne érezze az ember, hogy most a másik fél idősebb, vagy fiatalabb-e.

Most belegondoltam, hogy mi volna, ha egy érettebb gondolkodású 14 éves lány lenne a nagy Őm... Még ha össze is vagyunk nőve lelkileg és szuper lelki társak is vagyunk, azért furcsán néznének rám, hogy ilyen fiatal lánnyal vagyok. Ha meg mondjuk egy 22 éves lány lenne a nagy Őm, akkor meg lehet, hogy neki lenne kellemetlen. Nem tudom. Szerinted?

2012. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Köszönöm a bókot!
2012. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
sztem teljes mértékben igazad van, társadalmilag elfogadottság nálam is fontos, de mindenki más
2012. jún. 15. 21:39
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

szép arc, jó csöcsök és formás segg

ezenkívül ne idegesítsen kb. ennyi

2012. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
xD az sem rossz :D
2012. jún. 15. 21:42
 16/23 anonim ***** válasza:

Akkor egyet értünk. :D

Majd alakul valahogy.

2012. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ő én lány vagyok, csak kíváncsi vagyok h milyen a srácok ízlése :D mert mindenki mondja h a fiuk igy meg ugy használják ki a nőket, de sztem egyikük sem kérdezi meg a másik fél véleményét, szóval egy csomó srác elvan ítélve h ilyen meg olyan csak mert férfinak született.És ne haragudjatok h nem irtam oda h lány vagyok.
2012. jún. 15. 21:54
 18/23 laci911 ***** válasza:
Én nem tudom 21 éves fejjel sok lánnyal nővel találkoztam már.De amit egyszer ki amit meg fogott egy nőbe az a szép természetes vörös haj csak kár ,hogy kevés az ilyen. Vagy még ami nagyon nagy ideállom Pl az Inna fekete haj barna bőr ami feszes mint egy jubeles virsli na akiknek ez. Vagy hasonló paraméterei vannak attól ..... Mindent fel adnék csak egy órßt ha vele lehetnék.
2012. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Természetes vörös az ritka, de sokan festették ebben az évben vörösre a hajukat divatból, ők úgy nemjönnek be?
2012. jún. 15. 21:57
 20/23 laci911 ***** válasza:
Végül is igen .De csak a szőke vörös árnyalt csak jobban szeretem természetes adotságokat .Amúgy azt vetttem észre pl az edzőteremben ,hogy nagyon sok nő. Fogyni akar közben nem is látszik ,hogy van rajtuk valami ( nem egyszer jöttek oda kérdezősködni ,hogy çn hogyan adtam le 30kgt )tehát maguk sem tudják ,hogy igazán is mit akarnak ha meg ha azt mondom neki ,hogy te figy ha sokáigígy fogod csinálni akkor nem lesz melled (amúgy sem volt nagy neki hanem eléggé kicsi ) és ha ezt mondanßm meg neki akkor én lennÉk a fasz....
2012. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!