Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés
165 cm magas, és 55 kg. Szerintem ez sok, főleg a combomat találom nagynak. Azonban sajnos szívbeteg vagyok, ami nagyban megnehezíti a dolgot. 16/l

2012. jún. 14. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne fogynod. Tökéletes súlyod van a magasságodhoz és a korodhoz képest, de ha mindenféleképpen elégedetlen vagy a comboddal, akkor kezdj el kocogni vagy biciklizni. Valamint, ha mindenféleképpen fogyókúrázni szeretnél ne koplalj! Minél gyorsabban adod le a felesleges kilókat, annál gyorsabban fogod visszahízni. Azt javaslom, hogy minden nap egyél rendszeresen, délután 4 órától pedig csak gyümölcsöket, zöldségeket.
2012. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy! Az adataid alapján tökéletes alakod van, de ha tennél fel képet magadról, akkor könnyebb lenne megítélni!
2012. jún. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt kiszámoltam, hogy normál testsúlyú vagy! Előző voltam.

2012. jún. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ezek a paramétereim és a vágyaim is, csak én nem szívbeteg vagyok, hanem aszthmás. :D

Szerencsére gyógyszerrel bírom a terhelést ezért sok mindent sportolok (tánc, aerobik - pl. Rubint Réka edzésprogramjai, úszás, futás, stb.), ajánlom neked is!

De ha ezek nagyon megerőltetőek neked, akkor találtam nem rég egy linket YouTube-on, ami szerintem hasznos. A szívet meg a tüdőt nem erőlteti meg, viszont két napja csináltam és még mindig nem tudok leguggolni, olyan izomlázam van. :D


http://www.youtube.com/watch?v=7zXLZ91aGyU&feature=related


Illetve fontos, hogy mit eszel. Én a majonéz túladagolással küzdöm, de már egy hete nem ettem. :D Este hat után már ne nagyon egyél, és próbáld kerülni a kenyeret és a cukrot nagy mennyiségben délután. Fontos, hogy igyál sokat. Az interneten keresgélhetsz alacsonyabb kalória tartalmú, illetve zsírégető hatású ételeket. De tartsd szem előtt, hogy egészséges étrendet vezess be és ne fogyókúrát!


[link]


És, találtam még egy oldalt, hogy ellássalak linkekkel:

[link]


Remélem tudtam segíteni, írj, ha van kérdésed! Sok sikert kívánok! :)

(L/18)

2012. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eléggé vékonyka vagy. Úgy gondolom, hogy nem szabad fogynod több okból kifolyólag is. 1 részt 16 éves vagy ilyenkor a tested még vígan fejlődésben van. /ez kb 21-22 éves korig igaz/ Másrészt vékony vagy ha fogynál 5-10 kgt akkor szerintem az anorexia szélén állán hanem benne.

Tesóm 21 éves 165 cm 67kg és még ő is nagyon vékony

2012. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!