Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Őszintén kérdezem...

Lányok! Őszintén kérdezem tőletek. Jó testem? Kellően izmos? Bejönnék nektek? (kép lent)

Figyelt kérdés

Régebben (1 éve) kövér voltam 176 cm 93 kg. De ezalatt az 1 év alatt rengeteget fogytam, most 176 cm 66 kg vagyok. De szerintem még mindig széles a csípőm, és valójában szeretnék még kockáshasat is magamnak, vagy az szerintetek már nem kéne? Nyugodtan megjelenhetek a strandon? Őszinte válaszokat kérek.


[link]


[link]


2012. jún. 9. 16:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Milyen izmok?
2012. jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Átlagos külsejű vagy. Egyébként egyáltalán nem vagy izmos.
2012. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
sztem nagyon sovány vagy... komolyan... én 10 centivel és 10 kilóval nehezebb vagyok nálad, lány létemre, egyél rendesen!! és tényleg dolgozz izmokat magadra :D
2012. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Úristen, mi ez hogy manapság már a pasik is azon stresszelnek megjelenhetnek-e a strandon? Ez akkora baromság. Mindenki olyan akar lenni mintha most vágták volna ki a magazinbból? Egész nyugodtan mutogathatod a hájtalan tested, és mi ez hogy széles a csípőd? Komolyan, mintha egy csaj aggályait olvasnám... Amúgy gratulálok a fogyáshoz :) Ne parázz, teljesen normálisan mutatsz.
2012. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
elnézést, könnyebb :D előző voltam
2012. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Én kifejezetten utálom a kocka pocit.... Sztem egy kicsit vékony vagy ...
2012. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Liz* válasza:
Sztem a strandon nyugodtan megjelenhetsz, mert nem vagy csúnya és a 27kg is szép teljesítmény. De ha még gyúrsz rá egy kicsit jövőre nagyon jól fogsz kinézni.
2012. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
semmi izmod nincs:D
2012. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó. :) Talán karra gyúrj egy kicsit, de kockahas szerintem nem szűkséges.

Egyébként hasonló tested van mint a bátyámnak. :D

2012. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a fény hiánya miatt nem lehet látni, pedig valójában azt mondják, hogy izmos vagyok. Egy éven át rendszeresen jártam konditerembe. De most nem volt kedvem feszíteni a tükör elött.

Kimaradt, hogy az életkorom. 18 éves vagyok.

2012. jún. 9. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!