Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Úgy őszintén, bejön...

Lányok! Úgy őszintén, bejön nektek Zyzz teste?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 8. 14:38
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Köszönöm az építő jellegű hozzászólásod!

KI mondta , hogy kezdő vagyok?

3 éve edzek , terembe!Volt egy 4 hónapos szünet közben és nem rég kezdtem el ismét.Gondoltam edzéstervet váltok és kipróbálom a Zyzz edzéstervét.

Teljes mértékben tisztában vagyok a tápkieg és a szteroidok közti külömbséggel.

Heti 4 edzés nem sok , ha megfelelő kaját,kiegészítőket és persze pihenést tudsz biztosítani a szervezetnek.

2012. jún. 8. 21:06
 22/31 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be, túl sok.

22/L

2012. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Nem vágom.. :D ennél szálkásabb hova kell? Ahogyan ezt ő maga is Zyzz is meg fogalmazta ő "művészi" izmot akar ( akart már csak sajnos)fejleszteni ami már nagyon formás és szálkás, de szerintem nagyon oda tette magát edzésnél, nekem rengeteg motivációt adott, és lehet cuccol, vagy anélkül, de szép formás volt..)
2012. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Monely válasza:
Sziasztok! Sajnálatos módon meghalt ez a srác.Sokan becsmérlik,leírják...pedig nincs miért!Ott volt valaki is hogy tudná kokszolt-e??Látta valaki is hogy drogozott??Neeem!Akkor miért kell elítélni ?Szerintem le a kalappal előtte,amit véghez vitt!Egy tökéletes testű,izomzatú pasi volt!Irigylem a kitartását!Szerintem sokan példát vehetnének róla!Bárcsak élne még...én a mai napig is imádom,nem lesz hozzá fogható talán sosem!
2012. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
koksz nélkül ezt nem lehet elérni 3 év alatt
2012. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
hozzá fogható ?? pfff millió jobb felépítésü nem szarrá kokszolt ember van a földön.
2012. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
100%
Ez a gyerek koksz nélkül 20 év alatt se érte volna el , ezt az eredményt .
2012. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
41%
kox magában semmit nem ér ha nincs meg mellette a kitartás és a precízió, aki meg itt fikázik az mind irigykedik Zyzz nagyszerű sportoló volt
2012. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

itt egy jó video :


https://www.youtube.com/watch?v=jtty7Gu3jvw&feature=plcp


Video steroidokról !!!!

2012. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
40%
Ha esetleg mégis szteroidozott volna akkor ez nektek fáj?Ő elért egy test alkatot és senkinek semmi köze hozzá hogy, milyen módon érte el!Orvosi vizsgálat kimutatta hogy mibe halt meg, 22évet élt, szteroidokkal avagy anélkül nem mind1?!?! Sok emberből csakis a féltékenység szól. Emberek ez vicc meghalt és ezzel foglalkozott hogy mi szedett. Teljes tisztelet életvidám srác előtt!
2012. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!