Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Úgy őszintén, bejön...

Lányok! Úgy őszintén, bejön nektek Zyzz teste?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 8. 14:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be .
2012. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

ettől szálkásabb jön be?


eszednél vagy?

2012. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Nem jön be. Túl izmos,túl mű és a pasi is randa:D A tetkó viszont oké.
2012. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
Nem jön be...
2012. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
bocs, rosszul fogalmaztam. erre a típusra gondoltam: [link]
2012. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
A feje gáz de a teste 10-ből, 15-ös. Meg az a tetkó... Imádom a tetovált pasikat :)
2012. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

én láttam egy videót erről a férfiról és mutatta hogy milyen nyíkhaj volt még régen hát jól kigyúrta magát, egyébként meghalt nem tudom miben lehet a gyúrással van összefüggésben vagy baleset nem tudom.

szerintem inkább legyen ilyen sportos egy férfi mint hogy nagy hordóhasat növesszen, de kicsit sok ez az izom nekem,vhogyaz a túlizmos férfiakat mindig az órák hosszat a fürdőszobában és kodniteremben való időtöltéssel tudom összekapcsolni, hiúsággal és nagy egoval

2012. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
A világon a legszebb... miért, te is ilyen vagy? :)
2012. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hozzászólást!

Állítólag szívrohamban halt meg ,mondjuk kokszolt is becsülettel(persze ha hihetünk a külföldi oldalaknak)

Utolsónak: Sajnos nem nézek ki így.Az ő edzésterve alapján edzek.Valami ilyesmi formát szeretnék elérni , de nagyon sok pénz , kitartás és persze idő kell hozzá. Nem mondom , hogy a példaképem , de tisztelem az elért eredményei miatt.Megmutatta , hogy nagyon szar testből is sokat lehet kihozni.

Inkább így nézzenek ki a mai fiatalok , mint SP és társai.

2012. jún. 8. 19:30
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Na álljunk meg de k.rva gyorsan. Először is ez a tag szteroidokat is szedett szerintem és nem a tápkiegészítőktől halt meg, hanem a szteroidoktól. Ami még fontos, hogy a tápkieg NEM szteroid nem káros nincs mellékhatása, ezzel szemben a szteroidoknak számos káros mellékhatása van. A másik fontos dolog, hogy nem edzünk profi/haladó testépítők edzésterve valamint étrendje alapján. Egy kezdő izomzata és szervezete nem olyan erős mint a haladóké, súlyos sérüléseket szerezhetsz, ha nagy súlyokkal edzessz. Ajánlom, hogy a builder.hu-n olvasd el figyelmesen az alapok című cikkeket. Remélem azt viszont tudod, hogy heti 3-szor edzünk csak, hogyha egész felsőtestre végzel edzést! Ha heti egy izomcsoportot edzel meg akkor heti 5 edzés és egy héten 1 izomcsoportot 1-szer.
2012. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!