Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szedessem ki a szemöldökömet?

Szedessem ki a szemöldökömet?

Figyelt kérdés
csúnya a szemöldököm mert vastag meg a szörszálak hosszúak meg egy lány is mondta hogy mikor fogom már kiszedetni a szemöldököm.Nem tudom hogy 16 éves fiúknál ez mennyire normális hogy emiatt járnak kozmetikushoz.Meg a két szemöldököm nincs összenőve de akk is vannak ilyen vékony szőrszálak ott,az is problémát okoz számomra.Nem homosexuális szemöldököt akarok hanem normálisat.Ha elmegyek kozmetikushoz és kiszedi akk miylen rendszereségel kell majd mennem hogy normális legyen a szemöldököm?Jah és ha elsőre nem tetszik nekem amit művelt akk nem fog hülyén nőni a szőr ott ahol kiszedte?És kb menyibe kerül? 16/f
2012. jún. 5. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedesd ki.. ha nem nőtt még össze középen, akkor nem gáz. :DD
2012. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2012. jún. 5. 19:27
 3/13 A kérdező kommentje:
így néz ki kb
2012. jún. 5. 19:27
 4/13 anonim ***** válasza:

Most ez ízlés kérdése is..

Meg valakinek jól áll ez a szemöldök is, valakinek meg nem..

2012. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Te magad is ki tudod szedni a szálakat.

Egy fényképet készíthetnél, hogy lássuk.

2012. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem jó a link.
2012. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
attól függetlenül, hogy hogy néz ki a kérdés:16 éves fiúknál korai-e a a szemöldökszedetés?menyibe fáj?ha nem tetszik az első alkalom után akkor ha nem folytatom még rondább lesz a szemöldököm?és ha rendszeresen akarok járni akkor milyen időközönként szoktak az emberek kozmetikushoz ez ügyben járni?
2012. jún. 5. 22:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Először egy kicsit fáj, de közelről sem elviselhetetlen. Próbáld ki egy szállal :)

Ne aggódj, visszanő.

Kozmetikusnál 3 hetente javasolják, amit otthon közben kiigazíthatsz.

A túl hosszú szálakat ne kitépd, hanem vágj a végéből ollóval.

2012. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szedesd!! szép íveltre mindenképp! teljesen normális 16évesen. én 13éves korom óta szedetem. megszépíti az arcot:)
2012. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hoppá nem láttam hogy fiú vagy:D De attól szedetheted, csak ne vékonyra és ne íveltre:D
2012. jún. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!