Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyut, hogy...

Hogy vegyem rá anyut, hogy szedessük ki a szemöldökömet vagy ő?

Figyelt kérdés

nem nagyon merem ezt megkérdezni mert úgyis azt-mondaná hogy minek vagy majd ráérek de olyan csúnya és az osztályba alig van olyan akinek nincs ki szedetve sajnos még nekem nagyon vastag is..... Értelmes válaszokat!!!!!

13/L


2012. jún. 4. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fogj egy szemöldökcsipeszt, és szedd ki magadnak.
2012. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam annak idején, kérdezés nélkül fogtam egy szemöldökcsipeszt, és kiszedtem :-)
2012. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg neki hogy téged tényleg nagyon zavar. engem 12 évesen nagyon idegesített a lábszőrzetem pedig nem volt olyan vészes(csak mint egy 12 éves lánynak). nem mertem rövid gatyát hordani de nyáron egyszer kifakadtam és elmondtam hogy zavar.
2012. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok. a szemöldökömet meg egyszer csak neki álltam kiszedni és azóta szedem.
2012. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát most azért nem álok neki elne rontsam meg mitszolna hozzá...
2012. jún. 4. 15:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak túlliheged a dolgot? Én nem javaslom hogy kiszedd vagy kiszedesd (ha csak nem tényleg szélsőségesen dús, amit nem hiszek), istentelen hülyén tudnak kinézni nők a semmi vagy rajzolt szemöldökükkel.
2012. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát én nem olyat arok csak legyen neki valami alakja tesom is mindíg a szemöldökömmel szekál
2012. jún. 4. 15:53
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Ezt úgy bírom, amikor kislányok azzal érvelnek, hogy az osztálytársaik így meg úgy. Ez nem érv! Kit érdekel, mit csinálnak az osztálytársaid? Mondhatod anyukádnak, hogy téged zavar a szemöldököd, vagy hogy újítani szeretnél, de egy olyan érvet, hogy már mindenki másnak van, én se vennék komolyan, mert úgy hangzik, mintha nem is akarnád igazán, csak majmolni akarnád a többieket.


Ja, és amíg nem kérdezed meg anyukádat, addig nem tudhatod, mit szólna hozzá. Előbb kérdezd meg, hátha rögtön beleegyezik! Ráérsz azon gondolkodni, hogy hogyan beszéld rá, miután nmet mondott.

2012. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
elegem van belőle
2012. jún. 4. 15:53
 10/13 anonim ***** válasza:

fogj egy csipeszt és szedd ki.

annyira azért nem lehet elrontani...

[link]

2012. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!