Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek is van a...

Lányok, nektek is van a hasatok alján 2 vízszintes csík? Az egyik a csípőcsontom vonalánál, a másik lejjebb. (? )

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 22:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Egész babakorom óta. :)
2012. máj. 27. 23:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ott semmilyen csík. o.O
2012. máj. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs de bizonyára ha kiskorod óta ott van akkor az normális de ha nagyon aggaszt kérdezd meg anyukádat.
2012. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincsen, csak ha megnyomja a nadrág. Milyen csíkra gondolsz?
2012. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ilyen: [link]


[link]


[link]


[link]


Hirtelen ezeket a képeket találtam, hogy értsétek, miről beszélek. Sok lánynak van, köztük nekem is. Ez nem a gatya, nem is a háj ráncolódása (sok olyannak van, akinek egy deka fölöslege sincs, nekem konkrétan babakorom óta ott van a 2 csík).

Bőrgyógyász azt mondta (megkérdeztem közben), h egyszerűen alkati, ugyanúgy, mint a nyakon a körkörös ráncok - az is van, akinek van, van, akinek nincs.

2012. júl. 4. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!