Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány nap után érdemes csinálni...

Hány nap után érdemes csinálni másik tesztet, ami már szépen látszik a két csík?

Figyelt kérdés
Ma van a 13. nap. Nagyon halványan, de ott van a második csík. Mikor érdemes a másodikat megcsinálni, amin már jól látható az eredmény? Holnap vagy várjak még pár napot?
2012. márc. 13. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Két nap múlva már biztos határozott csík lesz:)
2012. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2-3 nap de a halvány csík is csík ez már tuti !!!!
2012. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem sosem lett pozitív semmilyen teszt, még azután sem, hogy orvos állapította meg a terhességet. Itt nézegettük őket férjemmel ilyen, meg olyan fényben, de még egy halvány csík se volt soha, pedig különböző teszteket vettünk a patikában.
2012. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) A következő kérdésem az lenne, hogy lehet-e baja a "most" megtapadt babámnak, ha kicsit náthás vagyok? Nem vagyok lázas, de sajnos benyeltem én is egy kis kórságot. :(
2012. márc. 13. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baja. Kúráld magad alternatív módszerekkel, de gyógyszert inkább ne szedj most be.
2012. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. Én is náthás voltam terhesség elején. Még a + teszt előtt:)
2012. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bízom benne én is, hogy nem lesz baj. 1 hete "takonykórban" szenvedek, de pont azért nem mertem bevenni semmit, hátha....:) Ma már jobban vagyok és remélem megúszom minden probléma nélkül.
2012. márc. 13. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!