Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, Ti hogy veszitek rá...

Csajok, Ti hogy veszitek rá magatokat arra, hogy minden reggel megcsináljátok a hajatokat, kisminkeljétek magatokat stb?

Figyelt kérdés
Én reggel alig bírom kikelni az ágyból :) Ja, és még egy kérdés..Aki hajnali 5kor kel és este 7re ér haza, az még be tudja iktatni a napjába a tornát, ha még főzni kell?
2012. máj. 27. 10:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én fél hétkor kelek, a hajam megvan 15 perc alatt, a smink még egy 15 perc. fél nyolckor indulok dolgozni. Ezt a fél órát feláldozom arra,hogy tűrhetően nézzek ki :) Tornáznom nem kell,mert mozgok egész nap,és így is nagyon vékony vagyok :S Kaját csinál a tesóm,mert ő otthon van egész nap :D

19/L

2012. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jaj, én nagyon nehezen és rettenetesen tudom irigyelni amiatt a pasikat, hogy nekik alig kell foglalkozni a külsejükkel!

Úgy szoktam összeszedni magam, hogy arra gondolok, hogy milyen rosszul érezném magam egész nap a bőrömben, ha ezt a 20 percet most ellébecolom. Mondjuk nálam a hajmosás a mumus, mert sajnos max. 2 napot bír csak ki és esténként már hulla vagyok, mire ágyba dugom a 2 gyereket. Reggel meg hajlamos vagyok halogatni és párszor már megszívtam, a "óóó, jó lesz az még mára" hozzáállást, mert konkrétan egész nap rosszul éreztem magam a hajam miatt ...

A pasiknak olyan jó, ilyen szempontból!

A párom heti 1x borotválkozik (5 perc alatt szakállvágóval lerövidíti a borostáját, amit szerencséjére imádok :)) és havi 1x15 perc alatt levágja a fodrász a haját. Ja meg 2 havonta gyantáztatja a hónalját és a szemöldöke közét, az is max. 20 perc a kozmetikusnál. Ennyi. A haját a zuhany alatt mossa, ami fél perc és szárítania sem kell, mivel tök rövid. Nem használ semmit az arcára sem.

2012. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, a pasiknak nagyon könnyű. Nekem derékig érő a hajam és sajnos 2naponta nekem is mosnom kell.

20/L nagyon irigyellek, hogy számodra élvezet a torna, én is nagyon tudnék örülni neki, ha nem kellene magam rászedni és szinte vágynék utánna. Nagyon sokat gondolkodtam mi is lenne az a mozgás ami tényleg örömet okozna, de sajnos még nem találtam meg. Ti milyen mozgásban lelitek az örömötöket?

2012. máj. 27. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!