Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, Ti hogy veszitek rá...

Csajok, Ti hogy veszitek rá magatokat arra, hogy minden reggel megcsináljátok a hajatokat, kisminkeljétek magatokat stb?

Figyelt kérdés
Én reggel alig bírom kikelni az ágyból :) Ja, és még egy kérdés..Aki hajnali 5kor kel és este 7re ér haza, az még be tudja iktatni a napjába a tornát, ha még főzni kell?
2012. máj. 27. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én csak megfésülöm a hajam és ennyi.

Nem sminkelek. Úgyhogy egyszerűen felkelek, gond nélkül. :)

2012. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem nincs időm sminkelésre, és amúgy sem szeretem sminkelni magam, reggel fél7kor megyek, délután 5kor jövök, még főzni kell...

szóval reggel megfésülöm a hajam, beszárítom, felöltözöm valami csini szettbe, kihúzom a szemem és megyek.

2012. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

a hajamat nem vasalom minden nap, de az nem több 10 percnél. a smink is megvan 5 perc alatt, csak egy kis BB krém/alapozó,szemceruza,spirál és kész is.hétköznapra nem szoktam többet

a torna már nehezebb, ha egész nap mozgásban vagy akkor van,hogy az is elég, lefáraszt teljesen. pénteken,hétvégén van rá idő:)

2012. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ülő munkát végzek sajnos, így kevesebb a mozgás is és hát pár kg már fel is jött azóta amióta itt dolgozom..viszont mire hazaérek már semmi kedvem sincs még tornázni
2012. máj. 27. 11:04
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem egyszerű, hajam kifésülöm, vagy gumi vagy kiengedve, szemem alul-felül kihúzom, szemhéjpúder, nagy ritkán púder, ez kb. 10 perc.

A tornát meg be lehet iktatni, főzni dög egyszerű, amíg sül a kaja, vagy fő, addig is nyomhatod. Poén, de ha rendszeresen mozogsz, több energiád lesz, de legalábbis úgy érzed.

22/L

2012. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem sminkelek, a hajam meg megy rutinból.

Amúgy én szünetekbe szoktam mozogni. Mivel számítógépnél dolgozok óránként 10 perc szünetem van. Ekkor szépen kimegyek a lépcsőházba és lépcsőzők 2x fel-le.

Azóta olyan szép feszes hátsóm van és vádlim, hogy még a főnök is engem stíröl. :D

22/L

2012. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
11:24 ez nagyon jó ötlet, csak sajnos nálunk nincs lépcső a melóban. Otthon van, amin elég sokat futkározok fel-le ...lehet beiktatok egy tudatosabb lépcsőzést:)
2012. máj. 27. 11:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Mikor még a gyárban dolgoztam akkor a szünetben felfeküdtem az öltöző padjára, megfogtam a szélét a kezemmel és fel-le emelgettem a lábam.

Tornázni bárhol lehet. Kreativitás kérdése a dolog. Én az összes munkahelyemen megtaláltam a jó "tornatermeket"


Sok sikert!

2012. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Minden reggel sminkelek, max 5 perc az egész. Felöltözök, elintézem reggel dolgaimat, fogmosás, fésülködés, smink, indulok :) A smink az alapozó szájfény szemceruza szempillaspirál, ha hozzászoksz nem egy nagy was ist das.

De az igaz h én is nagyon álmos tudok lenni és úgy még a sminkelés is nehezebb :(

Tornázni meg hetente 2-szer járok (1x hétköznap és 1x hétvégén), és 1x v 2x futni. Ezek 1.5 órát vesznek kb igénybe.

Nem sűrűn főzök, de ha kéne, akkor max nem főznék aznap, sztem nem fontos mindnenap főzni, lehet 2 napig enni ugyanazt, mert van h lefáraszt a munka, jól esik még egy kis futás, de utána már csak agyhalottként leülök a tv elé max :)

2012. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem reggelenként kb. 20-30 perc a szépségápolás.Megmosakszom,fogat mosok,arcmasszázs,smink (főleg a szememet szoktam,illetve ha nagyon rossz bőrben vagyok,akkor pirosítót és korrektort),a hajamat csak néha vasalom,általában eltűzöm valahogy.

Sportolni szinte minden nap szoktam,járok edzésekre,futni,de itthon is szoktam.


Nekem az a titkom,hogy én ezt hihetetlenül élvezem csinálni,tehát nem nyűgként élem meg,hogy foglalkozni kell magammal,hanem ez egyfajta kikapcsolódás.Nem az eredményért teszem mindezt,hanem mert élvezem.

Ja és suliba is járok és dolgozom is,de azt hiszem,ha napi 10 órát kellene dolgoznom,akkor is lenne rá energiám.

Elég könnyen össze tudom szedni magam.Elég egy fél óra pihenés valami jó zenével és máris elememben vagyok újra!:)


20/L

2012. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!