Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SZERINTETEK KÉPTELENSÉG?

SZERINTETEK KÉPTELENSÉG?

Figyelt kérdés
Elég vékony lány vagyok,modelles alkatú...apukámtól örököltem.Akármennyire is hízni akarok nem megy,max évente néhány kilót,de jó lenne ha néhány kiló rám jönne...A kérdés,h szerintetek találok így párt??Mert én őszintén szeretném megtalálni életem párját majd néhány éven belül,de olyan vékony vagyok néha utálok tükörbe nézni,félek h nem szeret majd az a bizonyos férfi megölelni..Sztetek van olyan aki ezt elfogadja,és nem az a lényeg neki h mit fog rajtam hanem teljességgel tud szeretni??

2012. máj. 26. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

ugyanmár. a bálna típusú nők is férjhez mennek. :D

ismerek egy nagyon vékony csajt, neki is van barátja.

próbálj olyan cuccokban járni, ami nem hangsúlyozza azt, hogy nagyonvékony vagy. :)

nyugi :)

2012. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy anorexiás ismerősöm, még 34 kilósan is sikerült mindig valahogy pasit összesednie... Gondolom te annál többet nyomsz, szóval csak nyugi.
2012. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm...igen sokkal többet,és nem vagyok anorex,pedig sokszor ezzel gunyoltak,pedig egyáltalán nem vicc az anorexia...
2012. máj. 26. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik a vékony csajokat, és aki igazán szeret, az ne a külsődért szeressen!:) én például teljesen eltudnám fogadni, támogatnálak!
2012. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. jún. 3. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!