Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy ideje hallottam (inkább...

Egy ideje hallottam (inkább olvastam), hogy ismét összeállna a Pantera azzal a Zakk nevű gitáros fickóval, nem képtelenség ez?

Figyelt kérdés
Szerintetek Dimebag ennyire pótolható?

2012. máj. 16. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne jó. Ha feldolgozásokat játszanának, akkor jó bulikat csinálhatnak, de bármi újat alkotni felesleges, mert egy külön világ volt DiImebag is, és Zakk Wyldenak is van egy sajátos hangzása, és stílusa, kár lenne keverni a kettőt. Ha meg kitalálnák, hogy Zakk Wylde megpróbálja felvenni Dimebag stílusát, abból meg megintcsak hülyeségek születnének szerintem, mert úgy meg már erőltetett lenne
2012. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igazából levélzáport vártam,de a tiéd is pont elég.Teljesen 1et értek veled.Be kell látni,hogy Dimebag nélkül nincs Pantera.Hiába nyomná Zakk a riffeket,szólókat úgy ahogy Dime tette az már nem lenne ugyanaz.És szerintem ezt ő is tudja de főleg azt,hogy Dimebag pótolhatatlan.Sőt azt sem hiszem,hogy Vinnie,Phil,és Rex lelkesednének ettől az ötlettől.Vinnie a tesója halála óta haragban van Phillel és azóta sem békült ki vele.Amit Dimebaggal közösen felépített a Pantera,ezzel az újjáalakulással nagyon olcsóvá,és érdemtelenné tennék az egészet.Maradjon hát meg mindenki emlékében ez a nagyszerű metálzenekar,amely sosem ismerte a megalkuvást,tudtak küzdeni a jó lemezeikért,ezért szerették őket rengetegen.A Rainbow-ra is igaz ez az állítás,mithogy Cozzy Powel,és Ronnie James Dio nélkül sincs ez a banda,hisz már nincsennek közöttünk sajnos.Kár ezekért a rockzenészekért!R.I.P.
2012. máj. 17. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!