Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen lett ez a gitáros videó?

Milyen lett ez a gitáros videó?

Figyelt kérdés
Stone Sour - Through glass című számot gitározom el :) 10pontból mennyit adnátok rá?
2012. ápr. 9. 20:10
 1/9 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 9. 20:11
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nem rossz, de egy ilyen egyszerű számot (meg úgy általában akusztikus számokat) "illene" énekelni is. :)


7/10

2012. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi jaja mondták már hogy új jobban egybe olvadna a gitározás az énekléssel majd csinálok olyan videót is :)
2012. ápr. 9. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:

-2 legjobb esetben... bocs haver de hány ilyen szörnyű videóval akarod még szenvedtetni a népet?

már multkór megmondtam hogy inkább ne foglalkozz zenéléssel mert egyáltalán nincs hozzá tehetséged se hallásod.... nem tum miért égeted magad egyfolytában..

2012. ápr. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
8/10 és szerintem ez jó lett bár nem ártana cserélni húrokat mert már lehet hallani a hangján hogy már agyonra van használva! :) hát igen valakinek tetzsik valakinek nem :D ez van mindig van akinek nem tetszik még az olyan videóknál is ami már mesteri :D de ez jó lett nyugi :)
2012. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Matthew, én meg bocs, hogy ezt mondom, de semmi jogod elvenni másnak a kedvét a zenéléstől. Ez nem a zikszfaktor, ahol a nagy feró megmondja, hogy te ne zenélj tovább (bár aki oda megy, az meg is érdemli).
2012. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó- neked meg semmi jogod nincs hiú reménnyel táplálni a kérdezőt. a videó borzalmas, rossz ütemben pengetsz, a G dúrod nem úgy szól mint egy G dúr. szerezz egy hangológépet, és hangold be és játszd le úgy. 1.5/10
2012. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem szóval 1 kalap fos az egész oksa értem :D na de mind1 nekem tetszik :D komolyan meg úgyse foglalkozok a zenével nem is fogok csak úgy néha elgitározgatok :) na de azért jó lenne 1 gitár tanár végre valahára :D
2012. ápr. 10. 17:19
 9/9 anonim ***** válasza:
ha élvezed, csináld nyugodtan:)
2012. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!