Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek van még hormon problémája?

Kinek van még hormon problémája?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé szenvedek miatta.A férfinemihormon szintem magasabb,és ezért tiszta pattanás a fejem,zsíros a hajam,és ami a legjobban zavar,hogy szőrös vagyok,de olyan helyeken is,ahol egy normális nő nem.Ez nagyon zavar,és ciki,alig merek felvenni nyári cuccokat,bikinit,mert hiába szőrtelenítek azért látszódik.:(

Másnak is vannak ilyen problémái??

16/l


2009. jún. 29. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hááát....

Én nagyon fehérbőrű vagyok mégis ott lennt eléggé sok szőröm van, de persze szedem. de hát igen látszik a szedés helye is. Nem tudok mit csinálni vele :(.Meg a hasamon is szedek szemöldökcsipesszel néhány szálat...Nagyon idegesítő, hogy szőke vagyok, kék a szemem, erre meg....:S.

Szal nem vagy egyedül ;) (Hál' Istennek nem vagyok pattanásos és nem zsírosodik a hajam)

2009. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak ritkán zsíros a hajam, és nem vagyok pattanásos maximum 1-2 pati a homlokomon néhe kijön..

De a szőr..nah erről ne is beszéljünk..az a vicces, hogy én már mindent kipróbáltam és semmi nem jött be.. nekem pl. a gyanta nem szedi ki a szört, csak félbeszakitja..vagy nem tudom..

2009. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

örülök h nem vagyok egyedül:)de nekem ez olyan szar,mert a karomat is hiába epilálom,mindig olyan szúrós,borostás marad,mert egy párszor leborotváltam a karomat:(aztán akkor a combomról,meg a hasamról ne is beszéljünk..

szőrnyű:(

2009. jún. 29. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Hello! nekem szerencsére nincs, de ha ilyen durva, akkor menj vele orvoshoz. Tudom, ciki, de nem leszel az első aki ilyennel fordul meg ott és néha tényleg sokat tudnak segíteni rajta.
2009. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó válaszoló!már voltam vele orvosnál két éve,ő azt mondta,h nincs semmi bajom,pcos,meg hasonlók,de gyógyszert nem adott,azt mondta,h jobb ha nem zavarjuk össze még jobban a hormonokat,vagy vmi ilyesmit mondott,már nem emlékszem pontosan,majd elmúlik ez
2009. jún. 29. 10:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nyugi, nem vagy egyedül.

Én sosem voltam pattanásos most is csak időnként jön ki pár darab, nem vészes. (mitesszerekből viszont jutott bőven)

Viszont én is elég szőrös vagyok.

Más nőknek nem szőrös ennyire a hasa, karja combja stb.

Nekem a derekamon és a hasam is sötét szőrös. Ja és a mellem közötti rész :D na az nem semmi...

A karom most nyáron kezd kivilágosodni...


Én már nem szőrtelenítek csak intim részen néhol illetve hónaljamat és a lábamat térd fölöttig.


A karomat befejeztem évekig borotváltam és epiláltam de úgy rosszul érzem magam mint valami csupasz csiga. :S


Ja várj, az arcom is szőrösebb mint a legtöbb nőnek :) nem durván de azért ha közelről megnézi az ember látszik.


A hasamnál lent van egy totál fekete csík is, mint a pasiknak :D azt epilálom de a többivel nem foglalkozom nem gyantázhatom le az egész hasamat!


Amúgy az a vicc, hogy barátnőm volt orvosnál és nem nagyon tudnak rá megoldást neki csak rontott a helyzeten az egész gyógyszerezés.


Engem már nem is zavar ugyanúgy felveszek mindenféle ruhát, ami nekem tetszik. Másokat se érdekel és így is tetszem a pasiknak is.


Csak azzal van bajom, hogy a hajam bezzeg nem tud olyan dús és erős lenni mint a férfiaknak sőt még hullik is...

2009. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!