Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek hormon problémája...

Akinek hormon problémája volt, mennyi idő alatt állt helyre, és mikor sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Még nem vizsgáltak ki, de valószínű, hogy van valami gáz a hormonjaimmal. Folyton pecsételő vérzésem van! Arra lennék kiváncsi, hogy akinek volt ilyen sima gyógyszerrel helyre állították, aztán minden rendben volt? És mikor sikerült utána a baba?
2010. okt. 10. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tavaly februárban derült ki,hogy pajzsmirigy alulműködésem van.Kaptam rá gyógyszert,mondjuk nekem azt most már örökre szednem kell,de végre beállt a hormon szintem a normális értékre most augusztusban.Így most már sikerülhet a baba,legalább is annyi esélyem van rá mint mindenki másnak akinek nincsenek ilyen problémái.Én azt tudom tanácsolni,hogy akkor mihamarabb vizsgáltasd ki magad,hogy ha netán van valami baj akkor el tudják kezdeni a kezelést.De remélem nem lesz semmi problémád!

2010. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is remélem nem lesz semmi bajom, bár nem úgy néz ki a helyzet! Folyton vér, és negatív tesztek! Lehangoló!
2010. okt. 10. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!