Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok erről a...

Lányok mit gondoltok erről a fiú lábról? Milyet szerettek? Izmos, vékony stb?

Figyelt kérdés
Vaskos,formás vádli, rövid szőrzettel, fehér bőrszínnel (37cm es vádli méret) Szerintetek ez normális fiú láb?? Érdemes rövidnadrágot venni? Mit gondoltok? Mi nektek a ciki?
2012. máj. 23. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
képet kérek és megmondom :)
2012. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért? Bocsi de nem tudod elképzelni? Most komolyan.
2012. máj. 23. 21:54
 3/10 A kérdező kommentje:
Ettől nagyon féltem mert ha így kezdődik a válasz akkor már nem szokott rá több válasz érkezni.xD Pls haggyatok a képkéregetésekkel !
2012. máj. 23. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Marhára nem érdekel a láb, most komolyan
2012. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem tök normális, ha még formás is akkor meg mégjobb. nemtudom hány éves vagy de ha teheted akkor gyúrj rá én pl. sokszor nézem a fiúk lábát, egy jó vádli mindig bejön ;) rövidnadrágot meg hordhatsz ahogy így elképzeltem. :)
2012. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D 15 éves vagyok :D És azt tudod hogy milyen rövidnadrág illene így hozzám? Bocsi de ezt jó lenne tudnom mert jön a nyár.. Eddig sose vettem fel rövidnadrágot mert én cikinek tartottam mert még nem volt szőrös.. Amúgy köszi a válaszokat. xD
2012. máj. 23. 23:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok :D eltudom képzelni, úgy nagyjából. de nem értem mért ne lenne normális, ezért kértem képet :D mert leírás alapján teljesen normálisnak tűnik :D hogy milyen rövidnadrág, najó tessék kép nélkül is itt van pár kép, bár a stílusodat nemtudom :D amúgy akkor egész nyáron hosszú gatyába szoktál lenni, meg a strandon is? :D

ezek nekem pl nagyon tetszenek :

[link]


ez is nagyon jó, és most lehet venni a newyorkerrel, múltkor ezt nézegettük a pasimmal csak az ő méretében nemvolt :(

[link]


ezek a kockásak is jók ha illik a stílusodhoz

[link]


ezmeg az igazán csajozós (nem viccelek, de egy ilyen+ napszemcsi+az a gombos v kivágásos póló tuti 100% siker, minden csajszi meg fog bámulni)

[link]

2012. máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*new yorkerbe

bocsiiiiii :)

2012. máj. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi . :)
2012. máj. 24. 05:17
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem járok strandra épp emiatt. Nem akarom égetni magam.
2012. máj. 24. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!