Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok arról a...

Lányok mit gondoltok arról a fiúról aki borotválja az alkarját?

Figyelt kérdés

1éve kondizok és haverom leszokta borotválni az alkarját, mondta hogy nyomjam én is le. Nem nagyon szőrös hanem csak olyan átlagosan szőrös. Barna bőrű vagyok. Azért szeretném mert úgy jobban látszanak az izom "rostok" és az erek. Mielőtt valaki megkérdezné vagy azt mondaná, NEM vagyok meleg!


16/F



2012. máj. 22. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Testépítőknél , sportolóknál rendben van a teljes szőrtelenség.Megvan a megfelelő ok , indok hogy miért kell szőrteleníteni.


21/L

2012. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Nevetséges. Egy pasi max a hónalját és az intim területét borotválja.Nekem addig pasi a pasi. Az ilyen izomhányadékokat -nem sértés,csak vélemény- meg messziről kerülöm,mert számomra inkább undorító,mint vadító.Az ér kidagadása pedig a lányok 90%-ban viszolygást kelt.


De nem az én/mi életünk,ahogy gondolom,úgy tedd:)

2012. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A 2. kommentelővel értek egyet. A férfi legyen férfi. Az erektől meg rosszul vagyok (még a sajátjaimtól is XD).
2012. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenki csináljon azt magával, amit akar. De tényleg.
2012. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát! De viszont hogy az "izomhányadékokat" elkerülni nő létedre nekem kicsit furcsa. Ha a férfi legyen férfi akkor te inkább jársz egy vékony csávóval akin semmi nincsen? Vagy rosszabb esetben egy túlsúlyos-al? Én nem kigyúrt vagyok hanem a sportos és a kigyúrt között ilyen szálkás alkat. A nőknél más a gyúrás mert a gyúrás férfias dolog szóval az teljesen más. Nem kötözködni akarok csak a véleményetekre vagyok ezekben a dolgokban kíváncsi.
2012. máj. 22. 18:34
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Második válaszadó vagyok. Nekem ez az ideális:)

2012. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó ezen a férfin nem sok izom van.Meg pont nem Johnny Deppet kellett volna mutatnod aki nem a férfiasság minta példája.Elég szőrtelen ő is.
2012. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a pasi a lényeg,hanem a testalkat:) én az ilyen izomzatúakat szeretem:)nem vékony,van kicsi izom,nekem pont elég.Az erő nem a minél nagyobb izomban van,ha az mondjuk "vizes". Legyen relatíve kicsi,de ne szerrel legyen felpumpálva.Ez az én véleményem,nem vitatéma;)
2012. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Azt gondolnám hogy búza.Rosszul vagyok az ilyenektől.

Miért kell elnőiesedni a pasiknak? Szőrtelenítés,szolizás,rózsaszín póló,feszülős gatya,szemöldökszedés,kivágott felső...ez mind NŐI dolog.

Néha sírni tudnék hogy ebbe a világba születtem,de hála istennek találtam magamnak FÉRFIT.

2012. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsónak: én is csodálkozok hogy a velem azonos neműek miért lettek ilyen lányosak, én normális vagyok nem hordok ilyen dolgokat nem járok szoliba nem is napozok csak alapból barnább bőrű vagyok.
2012. máj. 23. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!