Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Milyen egy nem...

Fiúk, férfiak! Milyen egy nem jó segg?

Figyelt kérdés
Linkelnétek képet róla?
2012. máj. 16. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2012. máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ez jó lesz?

2012. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam hogy ez lesz, mert nem írtam eleget a leírásban. Na szóval olyanra gondolok, ami fiatal lányé. Gondolom ott sincs mindenkinek jó segge... De akkor nem tudom h milyen ami rossz?
2012. máj. 16. 23:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, de jó lenne, ha nem ilyen szélsőséges képeket mutatnátok, hanem olyasmit, amiről akár mi lányok nem is gondoljuk, hogy nektek nem tetszik... Szóval értitek... Ne olyat, ami egyértelmű, mert azzal nem "tanulunk". :)
2012. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Például a löttyedt és ház méretű:D
2012. máj. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jaaaaaj xd


Nem kérdezősködni, hanem sportolni kell :) Az a fenék ami lötyög, az tuti nem annyira jó. Ami egyszerre puha tapintású és feszes, az jó. Nem kell ezt túlvariálnotok, ezekből a képekből nem fogtok semmit tanulni. Szobabicikli, futás, aerobik, úszás.


Hajrá csajok :P

2012. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ebből max. úszás, és sok séta nekem, de azért köszi. :D
2012. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jól mondja a kolléga. Sportolni kell és kész:)
2012. máj. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
amire ránézek és azt mondom ez nem jó.bocsi de nincsenek képeim rossz seggekről:)
2012. máj. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagy és lapos, löttyedt. Na az elég gázul néz ki. A löttyedtség eleve egy fiatal csajon taszító. Aki már tizenévesen úszógumikból áll, és nem képes felemelni a hátsóját h tegyen ellene valamit, az hogy fog később kinézni...? :D
2012. máj. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!