Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Volt már olyan...

Férfiak! Volt már olyan gondotok, hogy az orrotokon nőtt szőr! Hogyan kezeltétek, hogy ne erősödjön és 'feketedjen' meg ott a szőr?

Figyelt kérdés

Na szóval az a problémám, hogy az orrom két oldalán (az orrlyukak mellett a két oldalon, nem pedig az orrom közepén) ilyen kis fekete szőröcskék nőnek körülbelül 2 milliméteresek. Eddig néha kicsipkedtem szemöldök csipesszel de ahogy észrevettem talán megerősödtek ezek a szálak és már feketések.. Hogyan fehérítsem ki, vagy ritkítsam meg esetleg szüntessem meg őket?


Lézeres vagy hasonló végleges szőrtelenítést ne ajánljatok. Sőt még az ilyen szőrtelenítő krémekről is csak a rosszat olvastam szóval azt is hanyagoljátok. Nincsen erre valami módszer? Próbáljam meg gyantázni? Mennyibe kerül valami értelmesebb gyanta és hol vegyem? Esetleg folytassam simán szemöldök csipesszel vagy ne is foglalkozzak vele és hagyjam ott? (mellesleg engem idegesít..) Köszönöm a válaszotokat! (18/Férfi)



2012. máj. 12. 22:25
 1/5 anonim válasza:
Hát mivel tulajdonképpen minden más módszert kilőttél marad a gyanta. :) Azt ,hogy melyik a jó nem tudom ugyanis férfiból vagyok :P
2012. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Főmufti válasza:
Chewbaccanak is hasonló gondjai voltak. Kérdezd őt :)
2012. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyanta. Amúgy neked még nem olyan rossz, az én orromon állandóan hámlik a bőr (egy bizonyos gyógyíthatatlan bőrbetegség következtében) és rendszeresen kenegetnem kell különben egy-két napon belül (télen a hideg miatt pár órán belül) úgy néz ki mintha nem töröltem volna meg az orrom...


24/F

2012. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincsen más megoldás rá?
2012. máj. 13. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok van rajta és a fülemen is,egyszer leborotváltam villanyborotvával,azóta rendszeresen kell,mert látszik ahogy nő.
2012. máj. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!