Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért a nagymellűekre buknak...

Miért a nagymellűekre buknak a férfiak?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek inkább molett alakja van, nagy mellekkel. Én karcsú vagyok, feszes, kerek fenekem van, hosszú, (anya szerint) jó lábakkal, viszont kicsi melleim vannak. Mikor együtt megyünk valahova, mindig rajta néznek végig előbb a férfiak. A mellei miatt nézik csak meg?
2012. máj. 8. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy ebből az egy példából egy kicsit korai általánosítani?


Ilyen alapin minden cigány bűnöző, minden jobbikos rasszista, és minden balkezes kedvenc étele a banános puding.

2012. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mert fajfenntartás:nagy mellek,sikeresebb szoptatás,termékenyebb nőstény:)

ez így van mindkét nemnél.Ha megyek haverommal,őt nézik meg elsőnek,magasabb,izmosabb nálam,én alacsony vagyok,van rajtam felesleg is.

2012. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy férfinek nem a mellméret számít:)
2012. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Te is szívesebben szállsz be valakinek a BMW-jébe, mint a Daciájába, nem? Így sem érthető?
2012. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. No, komolyra fordítva a szót: Valószínűleg nem csak a mellei miatt nézik meg őt először, valószínű amúgy is feltűnőbb jelenség.

De nem az számít, hogy első blikkre kin akad meg az ember szeme, hanem hogy mindkét csaj megtekintése után végülis ki mellett dönt.

Amúgy a többségnek valóban a nagyobb mellű csajok jönnek be (talán pont a második válaszoló által leírt evolúciós okokból), de van egy kisebbség, akiknek a kisebb tetszik. A GYK-n is előfordulnak a hasonló kérdéseknél, csak mindig lehurrogják őket, hogy biztos búzák, vagy pedofilok, vagy hazudnak.

2012. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

utsó.

Csak annyira számít,mint amennyire a nőknek nem számít a külső:)

2012. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szóval 18:11-nek akartam írni.
2012. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a kis ciciket szeretem.(:
2012. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért általánosítanak egyes emberek? Én is például kis cici párti vagyok, de nem ez a döntő
2012. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én pont lány vagyok, de nagyon sok pasinak a kis mellek tetszenek inkább. A nagy mell persze feltűnőbb és emiatt jobban megnézik, de ez nem azt jelenti, hogy ezeknek a srácoknak a kis mell ne tetszene ugyanúgy. A nagy melleket akaratlanul még én is megnézem az utcán, pedig kicsit sem vagyok leszbi meg semmi ilyesmi, egyszerűen szembeszökő, ennyi :)
2012. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!