Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért a nagymellűekre buknak...

Miért a nagymellűekre buknak a férfiak?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek inkább molett alakja van, nagy mellekkel. Én karcsú vagyok, feszes, kerek fenekem van, hosszú, (anya szerint) jó lábakkal, viszont kicsi melleim vannak. Mikor együtt megyünk valahova, mindig rajta néznek végig előbb a férfiak. A mellei miatt nézik csak meg?
2012. máj. 8. 17:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
írjam, le hogy milyen jó közé élvezni...... F
2012. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Először is: nem kell általánosítani, sok fiúnak a kis mell tetszik.

Másodszor: nagy mell, ősi ösztön, fajfenntartás, termékenység. Plusz talán a szép forma miatt, szerintem mindenki vonzódik a gömbszerű, tökéletes formákhoz...

2012. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Azt, hogy a barátnődet miért nézik meg nem tudom, mert nem láttam, de tény, hogy sok férfinek inkább a nagymellű nők tetszenek. Többek között nekem is. De igazán sokfélék vagyunk, és tapasztalatom szerint a kismellű csinos lányok is megtalálják a partnerüket, így baromira nem számít mekkora melleid vannak.
2016. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!