Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan borotválkozzon egy pasi?

Hogyan borotválkozzon egy pasi?

Figyelt kérdés
Nem csak az arcra gondoltam, hanem az összes szőrzetre. Nektek mi a véleményetek? Hol legyen szőrös és hol gáz a szőrzet? Tudom, hogy mindenki más, máshogy szereti, ezért várok saját véleményt. :)
2012. máj. 15. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szeretem, ha csak az arcán borotválkozik egy férfi. Máshol maximum egy kis fazonigazítás. 23/L
2012. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Full-szakálla ne legyen, de ami jól áll neki szőr, az lehet az arcán, továbbá a frissen borotvált jó tud lenni, de a borostás még jobban bejön, tehát mindegy, ami jól áll az arcához, kivéve hogy mikulás legyen.

Hónalját borotválhatja, ha higiénikusabbnak érzi, ritka aki nem így érzi.

De máshol hagyja meg ami van! Kar láb, mellkas, egyebek, maradjanak. A csupaszoktól borzongok, az nem az én világom.

34N

2012. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TijuMK ***** válasza:

Ez jó téma:)

Na komolyra fordítva a szót, én azt szeretem ha egy pasin van szőr, szóval lehet borostás az arca de azért ne legyen szakálla. Ellenben ha a száj alatt meghagy egy kis szakállkát az egész aranyos, de nem áll mindenkinek jól.

A mellkasa egyáltalán nem zavar ha szőrös, persze azért ne legyen őserdő. Ha van a hasán egy csík az nagyon szexi. A lábról és karról még véletlenül se szedje le mert az eléggé nem tetszik.

Egyetlen dolog van amire érzékeny vagyok, a hónalj azt az egyet szedje le mindenképp mert engem személy szerint zavar.

2012. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, nekem mindenféle szakáll tetszik (na jó, van akinek nem annyira áll jól, de akinek jól áll, az hagyja csak meg, ha akar tőlem valamit :))
2012. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D Azért még várom ám a véleményeket...:D
2012. máj. 17. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!