Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barátom hozzá hasonlított...

Barátom hozzá hasonlított (lent a kérdésben) Csak én látom rondának?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem akarok kedves szavakat, meg vállveregetést, mivel szerintem nem szép. Barátom szerint erre a nőre hasonlítok, gyerekkorában ő volt álmai nője. :) Engem viszont elkeserített, mert amikor néztem a sorozatát mindig azt gondoltam, hogy miért kellett ilyen ronda nőt belerakni. Erre meg benyögi, hogy rá hasonlítok. :( Annyi a különbség, hogy nekem barna a szemem. Próbáltam olyan képet keresni, ahol nincs agyonsminkelve. Nyugodtan legyetek őszinték, rajtam már úgy sem ront semmit. :)

[link]


2012. máj. 15. 16:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

fiatalon:

[link]


[link]


[link]

2012. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Azt a mocskos... 21?! Nem arra akartam kilyukadni, hogy butaság kiakadni azon, hogy más nőt is megnéz - ez eszembe se jutott, hisz színésznő, a tévében hogyne nézné meg...

Arra gondoltam, amin problémázol. Attól, hogy neked nem tetszik, ő szépnek találhatja, sőt, annak is találja, és örül, hogy egy ilyen lány a barátnője. Az a lényeg, hogy ő milyennek lát téged, nem az, hogy "jajj, én olyan ronda vagyok, brühühü :("


A párom talált rólam múltkor egy régi képet, és azt mondta rá, hogy totálisan az ideálja vagyok. Azt a képet kifejezetten gáznak tartom, mégis meghatódtam azon, hogy ezt mondta, hiszen neki tetszik. Nekem meg ez a fontos, nem az én - valószínűleg torz - képem magamról.

Saját magával senki nincs kibékülve, de amit bóknak szánnak, azt illik bókként is elfogadni.


19L

2012. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem kell mindent túl misztifikálni, mi férfiak egyszerűbbek vagyunk!

Ha azt mondta, hasonlítasz rá és szépnek tart Téged nagyon, az dícséret! Az, hogy Te nem látod szépnek azt a csajt, az nem az Ő dolga!

2012. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Jól van én is érzem már, hogy ez egy hisztis kijelentés volt. De azért ne szedjétek le a fejem. :)
2012. máj. 15. 18:31
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem szép akihez hasonlított. Bűbájos boszorkák óta már öregedett kicsit, de akkor még szép volt, és ez abból az időből való.
2012. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na hallod, cseréljünk! Anno engem mindenki Roxette-hez hasonlított O.o
2012. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem Shannen Doherty nagyon is szép.
2012. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Különleges arca van, de nem mondanám klasszikus szépségnek valóban. De ha ő volt a párod gyermekkori idolja - mi a francot akarsz ennél többet?
2012. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
szerintem szép arca a van annak a nőnek (én is lány vagyok). a haja nagyon pocsék szerintem, de szép arca van. :). Ha te is ilyen vagy, csak jobb hajjal. Akkor gyönyörű vagy. :)
2012. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!